• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

 • KURSENI DERI NË 25€ në Walkmaxx Atlete Leisure të gjataKURSENI DERI NË 25€ në Walkmaxx Atlete Leisure të gjata
  -25€

  Walkmaxx Atlete Leisure të gjata

  Ndjehuni dhe dukuni bukur me atletet me e gjata Walkmaxx ju ndihmon në aktivizimin e muskujve, shpërndarjen e peshës trupore, përmirësimin e qëndrimit, lehtësin e dhimbjeve dhe levizje natyrale.
  • Për meshkuj
  • Shtresë memory për rehati në çdo hap
  • Sholla e harkuar për aktivizimin e muskujve
  • Ngjyra të cilat shkojnë me çdo veshje

  Çmimi i rregullt: 59,90 EUR

  Çmimi aktual: 34,90 EUR

  Më shumë

  Walkmaxx Atlete Leisure të gjata

  Ndjehuni dhe dukuni bukur me atletet me e gjata Walkmaxx ju ndihmon në aktivizimin e muskujve, shpërndarjen e peshës trupore, përmirësimin e qëndrimit, lehtësin e dhimbjeve dhe levizje natyrale.
  Më shumë
 • Walkmaxx Black FitWalkmaxx Black Fit
  -30%

  Walkmaxx Black Fit

  Nëse ju jeni Anëtar i Club 5* mund të perfitoni ZBRITJE -30%

  Çmimi i rregullt: 59,90 EUR

  Çmimi aktual: 41,93 EUR

  Kliko për porosi>

  Walkmaxx Black Fit

  Nëse ju jeni Anëtar i Club 5* mund të perfitoni ZBRITJE -30%

  Kliko për porosi>
  • Walkmaxx Balerina Sportive 2.0
   -50%

   Comfort Sporty Ballerinas

   Çmimi i rregullt: 49,90 EUR

   Çmimi aktual: 24,95 EUR

   Më shumë
  • Walkmaxx Adaptive Sporty Ballerinas 2.0
   -50%

   Adaptive Sporty Ballerinas

   Çmimi i rregullt: 49,90 EUR

   Çmimi aktual: 24,95 EUR

   Më shumë
  • Walkmaxx Balerina Elegante
   -50%

   Balerina Elegante

   Çmimi i rregullt: 49,90 EUR

   Çmimi aktual: 24,95 EUR

   Më shumë
  • Walkmaxx Atlete Leisure
   -50%

   Atlete Leisure

   Çmimi i rregullt: 49,90 EUR

   Çmimi aktual: 24,95 EUR

   Më shumë
  • Pse Walkmaxx?

   • Shuall i rrumbullakët inovativ

    Mbështesin ecjen natyrale – ju do ta keni ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.

   • Ndimojnë në parandalimin e dhimbjeve të shpinës dhe këmbëve

    Zgjidhja e duhur për ata që kanë probleme me këmbët, qëndrojnë gjatë në këmbë apo mirren me aktivitete sportive.

   • Ndihmojnë në aktivizimin e muskujve

    Ndihmojnë në forcimin e muskujve, përmisojnë qëndrimin, djegjen e kalorive dhe ofrojnë lehtësi gjatë ecjes.

  • Pagesa pas pranimit të porosisë
   Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
  • Transport në të gjithë Kosovën
   Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
  • Na telefononi

   Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 86

  • Pagesa 100% të sigurta
   Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

  Walkmaxx Kosova

  Mbathje për të përmiresuar mënyrën e jetesës, këpuce Walkmaxx janë të dizejnuara në mënyrë që të përmirësohet mënyra juaj e gabuar e të ecurit, falë shuallit të patentuar (Shuallu Harkor) që kanë Walkmaxx mbathjet ju do të përmisoni qëndrimin tuaj. Nëse jeni duke kërkuar sandale që qëndrojne tërë verën dhe janë super të rehatshme ëher Walkmaxx Sandalet janë zhgjedhja juaj më e mirë që keni mundur të beni në tregun e Kosovës. E themi pa veshtiresi se po të mbathni vetëm një herë këpucë Walkmaxx ju nuk do të bleni asnjë brend tjetër të mbathjeve kur vjen fala për rehatinë që ju falin këpucët Walkmaxx.
  Abonohu në të rejat tona

  Telefono tani

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 86