Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
 • Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
 • Cizmet të gjata Walkmaxx
  -50%

  Cizmet të gjata Walkmaxx

  Edicioni i ri i cizmeve vjen me benefite të shtuara dhe të avansuara që do t’u mbajnë këmbët tuaja ngrohtë dhe sigurt gjatë dimrit

  Çmimi i rregullt: 89,90 €

  Çmimi me zbritje: 44,95 €

  Cizmet të gjata Walkmaxx
  -50%

  Cizmet të gjata Walkmaxx

  Edicioni i ri i cizmeve vjen me benefite të shtuara dhe të avansuara që do t’u mbajnë këmbët tuaja ngrohtë dhe sigurt gjatë dimrit
 • Këpucët Walkmaxx Comfort Style
  +DHURATË

  Këpucët Walkmaxx Comfort Style

  Zgjedhja juaj e parë për ditët e ftohta të vjeshtës dhe dimrit falë dizajnit elegant të tyre, të cilat gjithashtu ofrojnë shumë ngrohtësi, mbrojtje dhe rehati.

  Prej: 44,90 €

  Këpucët Walkmaxx Comfort Style
  +DHURATË

  Këpucët Walkmaxx Comfort Style

  Zgjedhja juaj e parë për ditët e ftohta të vjeshtës dhe dimrit falë dizajnit elegant të tyre, të cilat gjithashtu ofrojnë shumë ngrohtësi, mbrojtje dhe rehati.
 • Atlete të gjata Walkmaxx Leisure
  -50%

  Atlete të gjata Walkmaxx Leisure

  Ndjehuni dhe dukuni bukur me atletet e gjata Walkmaxx Leisure.

  Atlete të gjata Walkmaxx Leisure
  -50%

  Atlete të gjata Walkmaxx Leisure

  Ndjehuni dhe dukuni bukur me atletet e gjata Walkmaxx Leisure.
Linjë ADAPTIVE

Linjë ADAPTIVE

Materiali fleksibil i zgjerueshëm që zgjerohet deri në 1,5 cm është zhvilluar për ata që kërkojnë rehati optimale, pavarësisht nga forma dhe gjerësia e këmbëve të tyre.

Më shumë 
Linja COMFORT

Linja COMFORT

Përzgjedhje e gjerë e modeleve tërheqëse, të lehta, frymëmarrëse dhe ekstra komode për të bërë maksimumin nga çdo hap që ec.

Më shumë 
Linja PURE

Linja PURE

Me shtresat e trajtuara antibacterial veçanërisht të përshtatshme për njerëzit që kanë këmbë të djersitur ose veshin këpucët e tyre gjatë gjithë ditës.

Më shumë 
Linja FIT

Linja FIT

Zgjedhje e përkryer për njerëzit që kërkojnë një mënyrë jetese aktive dhe duan të përjetojnë liri më të madhe të lëvizjes.

Më shumë 
 

Linjë Adaptive

 
 

Linja Comfort

 
 

Linja Pure

 
 

Linja Fit

 
 

Shiko në bazë të modeleve

 
 

Për meshkuj

 
 

Për femra

 
 

Modelet e reja

 
 

Oferta Speciale

 

Pse Walkmaxx?

SHUALL I RRUMBULLAKËT INOVATIV

Mbështesin ecjen natyrale – ju do ta keni ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.

NDIMOJNË NË PARANDALIMIN E DHIMBJEVE TË SHPINËS DHE KËMBËVE

Zgjidhja e duhur për ata që kanë probleme me këmbët, qëndrojnë gjatë në këmbë apo mirren me aktivitete sportive.

NDIHMOJNË NË AKTIVIZIMIN E MUSKUJVE

Ndihmojnë në forcimin e muskujve, përmisojnë qëndrimin, djegjen e kalorive dhe ofrojnë lehtësi gjatë ecjes.

Tabela e numrave Walkmaxx

Më shumë