Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Verë me çmime t'shkrime

Zbritje deri në 70% në të gjitha brendet. Nxitoni, sasitë janë të limituara.

-70%
Предложение ограничено:
[banner_timer]
 
 • Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Për vetëm €35.94 përfito këpucët për dy gjinitë Black Fit 3.0

  Çmimi i rregullt: €59.90
  Çmimi me zbritje:€35.94

  Vetëm me datat: 22 Korrik - 05 Gusht

  Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Për vetëm €35.94 përfito këpucët për dy gjinitë Black Fit 3.0

 • Këtë verë të duhen sandalet e reja
  -44%

  Këtë verë të duhen sandalet e reja

  Për vetëm 29.94€ përfito sandalet e reja Walkmaxx Pure për femra.

  Çmimi i rregullt: 49,90 €

  Çmimi me zbritje: 27,94 €

  Këtë verë të duhen sandalet e reja
  -44%

  Këtë verë të duhen sandalet e reja

  Për vetëm 29.94€ përfito sandalet e reja Walkmaxx Pure për femra

 • Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Për vetëm €19.96 përfito Atletet Leisure 4.0

  Çmimi i rregullt: €49.90
  Çmimi me zbritje:€19.96

  Vetëm me datat: 22 Korrik - 05 Gusht

  Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Për vetëm €19.96 përfito Atletet Leisure 4.0 Comfort

 • Këtë verë të duhen sandalet e reja
  -40%

  Këtë verë të duhen sandalet e reja

  Për vetëm 29.94€ përfito sandalet e reja Walkmaxx Pure për meshkuj.

  Çmimi i rregullt: 49,90 €

  Çmimi me zbritje: 29,94 €

  Këtë verë të duhen sandalet e reja
  -40%

  Këtë verë të duhen sandalet e reja

  Për vetëm 29.94€ përfito sandalet e reja Walkmaxx Pure për meshkuj

 • Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Vetëm me datat: 22 Korrik - 05 Gusht

  Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Vetëm me datat: 22 Korrik - 05 Gusht

Linja COMFORT

Linja COMFORT

Përzgjedhje e gjerë e modeleve tërheqëse, të lehta, frymëmarrëse dhe ekstra komode për të bërë maksimumin nga çdo hap që ec.

Më shumë 
Linja PURE

Linja PURE

Me shtresat e trajtuara antibacterial veçanërisht të përshtatshme për njerëzit që kanë këmbë të djersitur ose veshin këpucët e tyre gjatë gjithë ditës.

Më shumë 
Linja FIT

Linja FIT

Zgjedhje e përkryer për njerëzit që kërkojnë një mënyrë jetese aktive dhe duan të përjetojnë liri më të madhe të lëvizjes.

Më shumë 
 

Linja Comfort

 
 

Linja Pure

 
 

Linja Fit

 
 

Shiko në bazë të modeleve

 
 

Për meshkuj

 
 

Për femra

 
 

Modelet e reja

 
 

Oferta Speciale

 

Top produktet

Vlerësimet e Konsumatorëve:

Ofertat më të mira

Tabela e numrave Walkmaxx

MË SHUMË

Pse walkmaxx?

Shuall I rrumbullakët inovativ

Mbështesin ecjen natyrale – ju do ta keni ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.

Ndimojnë në parandalimin e dhimbjeve të shpinës dhe këmbëve

Zgjidhja e duhur për ata që kanë probleme me këmbët, qëndrojnë gjatë në këmbë apo mirren me aktivitete sportive.

Ndihmojnë në aktivizimin e muskujve

Ndihmojnë në forcimin e muskujve, përmisojnë qëndrimin, djegjen e kalorive dhe ofrojnë lehtësi gjatë ecjes.