Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në
 • Atlete Fit Canvas

  Atlete Fit Canvas

  Moderne, elegante, të ajorsshme dhe të rehatshme – këpucët Fit Canvas janë atletet perfekte për këtë stinë!

  Prej: 39,90 €

  Çmimi për Club5*: 34,90 €

  Atlete Fit Canvas

  Atlete Fit Canvas

  Elegante, të ajorsshme & të rehatshme – këto janë atletet perfekte!

 • Atlete Fit Mesh
  RISI

  Atlete Fit Mesh

  Shtoni ngjyrat pranverore garderobës suaj, me atletet Fit Mesh! Këto atlete të bukura përshtaten në mënyrë të përsosur thuajse me çdo veshje.

  Atlete Fit Mesh
  RISI

  Atlete Fit Mesh

  Shtoni ngjyrat pranverore garderobës suaj, me atletet Fit Mesh!

 • Atlete Fit Signature
  Edicion special

  Atlete Fit Signature

  Bëhu gati për pranverë me atletet Fit Signature, të cilat vijnë me një edicion special - njgyrë të bardhë!

  Prej: 59,90 €

  Çmimi për Club5*: 49,90 €

  Atlete Fit Signature
  Edicion special

  Atlete Fit Signature

  Shijoni rehati në çdo hap me atletet e bardha Fit Signature!

 • Balerina Comfort Knit
  RISI

  Balerina Comfort Knit

  Balerinat më të lezetshme për pranverë dhe verë!

  Balerina Comfort Knit
  RISI

  Balerina Comfort Knit

  Balerinat më të lezetshme për pranverë dhe verë!

 

Shiko në bazë të modeleve

 
 

Për meshkuj

 
 

Për femra

 
 

Modelet e reja

 
 

Outlet

 

Top produktet

Vlerësimet e Konsumatorëve:

Ofertat më të mira

Tabela e numrave Walkmaxx

MË SHUMË

Pse walkmaxx?

Shuall I rrumbullakët inovativ

Mbështesin ecjen natyrale – ju do ta keni ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.

Ndimojnë në parandalimin e dhimbjeve të shpinës dhe këmbëve

Zgjidhja e duhur për ata që kanë probleme me këmbët, qëndrojnë gjatë në këmbë apo mirren me aktivitete sportive.

Ndihmojnë në aktivizimin e muskujve

Ndihmojnë në forcimin e muskujve, përmisojnë qëndrimin, djegjen e kalorive dhe ofrojnë lehtësi gjatë ecjes.

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.