Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në
Deri në -70%

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! POSTA FALAS për çdo porosi!

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! POSTA FALAS për çdo porosi!

 
[banner_timer]
 
 • MAY DAYS
  Deri -70%

  MAY DAYS

  Maju mirë, MAJI kurrë s’u kon ma lirë – zbritje deri në 70%! Rezervo produktet e preferuara, sepse sasitë janë shumë të limituara!

  MAY DAYS
  Deri -70%

  MAY DAYS

  Maju mirë, MAJI kurrë s’u kon ma lirë – zbritje deri në 70%!

 • Balerina Comfort Knit
  RISI

  Balerina Comfort Knit

  Balerinat më të lezetshme për pranverë dhe verë do të kombinohen bukur me veshjet tuaja dhe do t’ju ofrojnë rehati në çdo hap.

  Prej: 39,90 €

  Çmimi për Club5*: 34,90 €

  Balerina Comfort Knit
  RISI

  Balerina Comfort Knit

  Balerinat më të lezetshme për pranverë dhe verë!

 • Atlete Fit Canvas

  Atlete Fit Canvas

  Moderne, elegante, të ajorsshme dhe të rehatshme – këpucët Fit Canvas janë atletet perfekte për këtë stinë!

  Prej: 39,90 €

  Çmimi për Club5*: 34,90 €

  Atlete Fit Canvas

  Atlete Fit Canvas

  Elegante, të ajorsshme & të rehatshme – këto janë atletet perfekte!

 • Atlete Trend Knit
  RISI

  Atlete Trend Knit

  Këto atlete kombinojnë rehatinë & elegancën.

  Atlete Trend Knit
  RISI

  Atlete Trend Knit

  Kanë shuallin e sheshtë dhe kombinojnë rehatinë & elegancën.

 

Shiko në bazë të modeleve

 
 

Për meshkuj

 
 

Për femra

 
 

Modelet e reja

 
 

Outlet

 

Top produktet

Vlerësimet e Konsumatorëve:

Ofertat më të mira

Tabela e numrave Walkmaxx

MË SHUMË

Pse walkmaxx?

Shuall I rrumbullakët inovativ

Mbështesin ecjen natyrale – ju do ta keni ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.

Ndimojnë në parandalimin e dhimbjeve të shpinës dhe këmbëve

Zgjidhja e duhur për ata që kanë probleme me këmbët, qëndrojnë gjatë në këmbë apo mirren me aktivitete sportive.

Ndihmojnë në aktivizimin e muskujve

Ndihmojnë në forcimin e muskujve, përmisojnë qëndrimin, djegjen e kalorive dhe ofrojnë lehtësi gjatë ecjes.

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.