Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 
 • Sandale Cork Trend
  -58%

  Sandale Cork Trend

  Sandalet më të mira për verë - kanë shuallin e lakuar, janë të rehatshme, të ajrosshme, të lehta dhe elegante. 

  Çmimi i rregullt: 59,90 €

  Çmimi me zbritje: 24,90 €

  Sandale Cork Trend
  -58%

  Sandale Cork Trend

  Sandalet më të mira për verë - të ajrosshme, të lehta dhe elegante.

 • E ❤️ rehatinë

  E ❤️ rehatinë

  Përfitoni zbritje speciale në këpucët Walkmaxx!

  E ❤️ rehatinë

  E ❤️ rehatinë

  Përfitoni zbritje speciale në këpucët Walkmaxx!

 

Linja Comfort

 
 

Linja Pure

 
 

Linja Fit

 
 

Linja Trend

 
 

Shiko në bazë të modeleve

 
 

Për meshkuj

 
 

Për femra

 
 

Modelet e reja

 
 

Outlet

 

Top produktet

Vlerësimet e Konsumatorëve:

Ofertat më të mira

Tabela e numrave Walkmaxx

MË SHUMË

Pse walkmaxx?

Shuall I rrumbullakët inovativ

Mbështesin ecjen natyrale – ju do ta keni ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.

Ndimojnë në parandalimin e dhimbjeve të shpinës dhe këmbëve

Zgjidhja e duhur për ata që kanë probleme me këmbët, qëndrojnë gjatë në këmbë apo mirren me aktivitete sportive.

Ndihmojnë në aktivizimin e muskujve

Ndihmojnë në forcimin e muskujve, përmisojnë qëndrimin, djegjen e kalorive dhe ofrojnë lehtësi gjatë ecjes.