Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
SKU: 99-1000133026

Atlete Comfort Knit W

Përshkrim I shkurtër

Përjetoni rehatinë e pakrahasueshme me atletet Comfort Knit! Të rehatshme, të ajrosshme dhe elegante – jo vetëm që ju ofrojnë rehati në çdo hap, por edhe përshtaten shumë mirë me shumicën e garderobës suaj. Zgjedhni ngjyrën e preferuar & numrin tuaj, dhe shijoni stinët e ngrohta me atletet me shuall të lakuar.

Atlete Comfort Knit W
Tabela e madhësive
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Përjetoni rehatinë e pakrahasueshme me atletet Comfort Knit! Të rehatshme, të ajrosshme dhe elegante – jo vetëm që ju ofrojnë rehati në çdo hap, por edhe përshtaten shumë mirë me shumicën e garderobës suaj. Zgjedhni ngjyrën e preferuar & numrin tuaj, dhe shijoni stinët e ngrohta me atletet me shuall të lakuar.

Më shumë
Përshkrimi

Dizajn tërheqës, që bie në sy

Të dizajnuara me kujdes, këto atlete tërheqëse do të përshtaten për mrekulli me shumicën e veshjeve tuaja. Materiali i thurur që gjendet në pjesën e sipërme, jo vetëm që siguron ajrosje, por edhe i shton më shumë elegancë atleteve.

Atlete Comfort Knit W

Thjesht nuk do të doni t’i zbathni

Rehatia që ofrojnë këto atlete është e një tjetër niveli. Edhe pasi t’i keni mbajtur mbathur për orë të tëra, përsëri do të ndiheni të relaksuar. Atletet janë të punuar me material të ajrosshëm, andaj këmbët tuaja do të qëndrojnë më të freskëta.

Atlete Comfort Knit W

Rehati në çdo hap

Të lehta dhe të flladitshme… këtë ndjesi ua japin atletet Comfort Knit. Shualli i lakuar ndihmon në aktivizimin e muskujve dhe absorbimin e goditjeve. Thjesht, do ta shijoni rehatinë në çdo hap që bëni.

Atlete Comfort Knit W

Shumëllojshmëri ngjyrash

Këto atlete vijnë në 5 ngjyra të bukura verore, që do t’i shtojnë më shumë stil pamjes suaj gjatë ditëve të ngrohta. Atletet Comfort Knit do të jenë shoqërueset më të mira kur dilni për ecje të zakonshme, blerje, punë apo ndonjë takim.

Atlete Comfort Knit W

Të rehatshme për këmbë & për mirëqenien e përgjithshme

Kur ju dhembin këmbët, ju dhemb gjithçka - por jo më. Mbadhni këpucë Walkmaxx me shuallin e lakuar, i cili i siguron këmbëve mbështetjen e nevojshme gjatë tërë ditës.

Lexoni më shumë rreth dobive të linjës Comfort

Dobitë e shuallit të lakuar

 • Comfort

  Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke iu bërë të ndjeheni në formë.

  .

 • Comfort

  Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

  Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohen dhimbjet në nyje.

 • Comfort

  Ju duket sikur po ecni zbathur

  Ndjesia sikur po ecni zbathur ju mundëson të bëni hapa të rehatshëm dhe të shëndetshëm.

 • Comfort

  Të lehta

  Lehtësia e atleteve iu mundëson edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

Mbaje kursorin mbi imazhe Tap on për më shumë detaje rreth produktit.

Struktura e këpucës

 • Shtroja e brendshme: Sfungjeri memory i përshtatet formës së këmbës dhe ju jep ndjesinë e lehtësisë.
 • Shtroja e mesme: Shtroja EVA ofron butësi shtesë dhe flekisibilitet në çdo hap.
 • Pjesa e sipërme: Materialet e thurura ekuilibrojnë temperaturën, për më shumë rehati.
 • Thembra: Takë e mbushur, për rehati shtesë.
 • Shtroja e poshtme: Shualli i lakuar aktivizon muskujt tuaj dhe ju jep ndjesinë e lehtësisë.
Atlete Comfort Knit W
 

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Atlete Comfort Knit W 36 23,7
37 24,4
38 25,1
39 25,7
40 26,4
41 27,1
41 27,7
 

Si ta masni madhësinë e këmbës

Si të masni numrin e këmbës? Shiko tabelën dhe gjeje madhësinë e duhur për këmbën tënde.

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Comfort Sneaker Knit W

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,7 8,1
37 24,4 8,3
38 25,1 8,5
39 25,7 8,6
40 26,4 8,8
41 27,1 9,0
42 27,7 9,1
40 26,4 8,1
41 27,0 8,3
42 27,7 8,4
43 28,4 8,6
44 29,0 8,8
45 29,7 8,9
46 30,4 9,1
Specifikat Teknike Shiko përbërjen, materialet dhe specifikat teknike që përkëdhelin këmbët tuaja.
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues
Materiali : i jashtëm EVA, TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) knitted textile, suede leather imitation
Ngjyrat e disponueshme bardhë, bezhë, dark blue, purple, rozë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star