Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
RISI
SKU: 99-1000225758

Atlete Fit Classic Leather

Përshkrim I shkurtër

Shtoni më shumë stil pamjes suaj dhe shijoni rehatinë me atletet ikonike Fit Classic Leather. Shualli i lakuar ju siguron rehati në çdo hap. Përmirëson ekuilibrin, qëndrimin dhe tonin e muskujve ditë pas dite, duke ju mbajtur në formën më të mirë. Shualli i mesëm inovativ siguron butësi dhe rehati, kurse sipërfaqja anti-rrëshqitëse prej gome ofron hapësirë më të gjerë dhe mundëosn hapa më të sigurtë. Provoni këto atlete – nuk do të doni t’i ndërroni më.

Atlete Fit Classic Leather
Tabela e madhësive
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Shtoni më shumë stil pamjes suaj dhe shijoni rehatinë me atletet ikonike Fit Classic Leather. Shualli i lakuar ju siguron rehati në çdo hap. Përmirëson ekuilibrin, qëndrimin dhe tonin e muskujve ditë pas dite, duke ju mbajtur në formën më të mirë. Shualli i mesëm inovativ siguron butësi dhe rehati, kurse sipërfaqja anti-rrëshqitëse prej gome ofron hapësirë më të gjerë dhe mundëosn hapa më të sigurtë. Provoni këto atlete – nuk do të doni t’i ndërroni më.

Më shumë
Përshkrimi

Lëkurë cilësore dhe e qëndrueshme

Modeli ikonë i Walkmaxx godet sërish në një version lëkure për të përmirësuar qëndrueshmërinë. Këto atlete me shuall të lakuar do t'ju mbajnë në ekuilibrin e duhur që ju nevojitet gjatë lëvizjes së përditshme. Format e shtrojës janë zhvilluar në mënyrë anatomike për t’ju përshtatur formës së këmbës suaj dhe për t’ju ofruar butësi. Po ashtu, sigurojnë që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata, të freskëta dhe pa lagështi. Pavarësisht nga mosha juaj, të rinj në moshë apo në zemër, ndjehuni të lirë t’i provoni dhe lërini t'ju çojnë kudo.

Atlete Fit Classic Leather

Aventura fillon me këmbët tuaja dhe një palë atlete praktike

Përderisa shtroja e mesme siguron butësi dhe rehati, sipërfaqja e poshtme anti-rrëshqitëse ofron ofron tërheqje të mirë dhe hapësirë më të gjerë të këmbës, për t’ju dhënë një ndjenjë lirie.

Nëse po kërkoni një palë atlete të bukura dhe në të njejtën kohë praktike, këtu mbaron kërkimi juaj.

Atlete Fit Classic Leather

Zbuloni se pse këmbët tuaja do t’i pëlqejnë ato

Këto atlete përfshijnë risitë më të avancuara për rehatinë dhe mirëqenien e këmbëve. Ne kemi kaluar ditë të gjata duke krijuar dizajnin më të mirë të mundshëm për t'ju dhënë komoditetin dhe lirinë maksimale të lëvizjes, të cilat janë vlerat tona më të çmuara.

Shualli i lakuar

Shualli i lakuar balancon trupin tuaj, mundëson që ta mbani qëndrimin e duhur dhe aktivizon muskujt. Shtroja e mesme e butë EVA ofron rehati ndërsa shtimi i pjesës së poshtme të gomës anti-rrëshqitëse siguron tërheqje të shkëlqyer, po ashtu edhe ecje më të sigurtë. Hapësira më e gjerë për këmbë është krijuar për të shtuar komoditetin tuaj.

Atlete Fit Classic Leather

Shtrojë ekstra e rehatshme

Shtroja është e formësueshme, e mbështjellur dhe e projektuar me teknologji inovative anatomike që siguron ajrosje dhe absorbim më të mirë të djersës. Prandaj e çon rehatinë tuaj në një nivel tjetër. Mbështetja e duhur e harkut do të stabilizojë hapin tuaj dhe do të kujdeset për mbështetjen e këmbëve gjatë gjithë ditës.

Atlete Fit Classic Leather

Cilësi premium

Lëkura e vërtetë e përdorur në pjesën e sipërme të atleteve, siguron cilësi premium dhe qëndrueshmëri më të mirë. Atletet është janë të lehta për t'u mirëmbajtur dhe nëse i trajtoni me sprej shtesë ose dyll, do të jenë rezistente ndaj çdo moti dhe lëngjeve. Lëkura është një material natyral i fortë, i qëndrueshëm, por i butë dhe komod, për t’ju ofruar mbrojtjen më të mirë.

Atlete Fit Classic Leather
Si të masni numrin e këmbës? Shiko tabelën dhe gjeje madhësinë e duhur për këmbën tënde.

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe përshtatja perfekte përbëjnë bazën për hapa të shëndetshëm. Nëse nuk jeni të sigurtë se cilat këpucë Walkmaxx kanë madhësinë e duhur për këmbët tuaja, ne jemi këtu që t’ju ndihmojmë.

Ju duhen dy fleta letre (A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  Si ta masni madhësinë e këmbës - hapi 1

  Shenjëzoni formën e këmbës

  Vendosni letrat në dysheme, pastaj shkelni mbi letër. Qëndroni drejt mbi letër me thembra mbështetur për muri. Po ashtu, sigurohuni që keni mbathur çorapet që planifikoni t’i mbathni me ato këpucë. Sigurohuni që ta keni peshën e plotë në këmbë, për matje sa më të saktë. Me një laps shenjëzoni formën e shputës suaj, duke u siguruar që lapsi të jetë në një kënd 90 shkallë.

 • 2
  Si ta masni madhësinë e këmbës - hapi 2

  Masni gjatësinë dhe gjerësinë

  1. Masni gjatësinë nga pjesa e pasme / qendrore e thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Masni pjesën më të gjerë të shputës nga njëra anë në tjetrën.

  Mund t’i bëni matjet disa herë, për të siguruar rezultate më të sakta.

 • 3
  Si ta masni madhësinë e këmbës - hapi 3

  Gjeni përshtatjen perfekte

  Në tabelë do të gjeni masat e gjatësisë dhe gjerësisë, bashkë me numrat që i përshtaten.

  Shënim: Nëse jeni në mes dy numrave sa i përket gjatësisë, zgjedhni numrin më të madh. Nëse jeni në dilemë për gjerësinë, zgjedhni më të përafërtën.

Masat për Atlete Fit Classic Leather

Madhësia e deklruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjerësia e këmbës

(cm)

36 23,5 7,8
37 24,2 8,0
38 24,8 8,2
39 25,5 8,4
40 26,2 8,6
41 26,8 8,9
42 27,5 9,1
43 28,2 9,3
44 28,8 9,5
45 29,5 9,7
46 30,2 10,0

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star