Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
SKU: 99-1000212830

Atlete Fit Green

100 80 1
Përshkrim I shkurtër

Pasuroni garderobën tuaj me një palë atlete të gjithanshme dhe eko-miqësore, të punuara nga lëkura prej kamoshi dhe poliesteri i ricikluar. Po ashtu, kanë shuallin e lakuar për më shumë stil dhe rehati. Kanë një shtrojë të ajrosshme, që të këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe rehat tërë ditën. Në dispozicion në në ngjyrat kafe dhe e zezë, si dhe numra të ndryshëm.

Atlete Fit Green
Tabela e madhësive
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Pasuroni garderobën tuaj me një palë atlete të gjithanshme dhe eko-miqësore, të punuara nga lëkura prej kamoshi dhe poliesteri i ricikluar. Po ashtu, kanë shuallin e lakuar për më shumë stil dhe rehati. Kanë një shtrojë të ajrosshme, që të këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe rehat tërë ditën. Në dispozicion në në ngjyrat kafe dhe e zezë, si dhe numra të ndryshëm.

Më shumë
Përshkrimi

Sportive dhe elegante

Ju prezentojmë atletet eko-miqësore nga Walkmaxx! Të dizajnuara për xhinset me ngjyra të ndryshme apo pantallonat e shkurtëra, Atletet Fit Green do t’i shtojnë më shumë stil pamjes suaj. Por jo vetëm… përshtaten edhe me plot veshje të tjera. Falë dizajnit për të gjitha stinët, qëndrueshmërisë dhe rehatisë, këto atlete do të bëhen këpucët tuaja të preferuara gjatë tërë vitit.

Atlete Fit Green

Të përshtatshme pothuajse për çdo rast

Meqë janë të gjithanshme, ju mund t’i mbadhni për raste të ndryshme, duke filluar nga një ecje apo vrap i lehtë në park, daljet për miq apo blerje, në punë dhe jo vetëm. Këto atlete do t’ju shoqërojnë kudo dhe kurdo, duke ju ofruar rehati në çdo hap.

Atlete Fit Green

Shualli i lakuar, për ndjesinë e mrekullueshme të lehtësisë

Për t’u siguruar që ju ta ndjeni rehatinë në çdo hap, ne kemi zgjedhur shuallin e lakuar për këto atlete. Ky shuall i veçantë jo vetëm që ju ofron ndjesinë e butë të lehtësisë gjatë ecjes, por edhe nxitë aktivizimin e muskujve tuaj.

 • Atlete Fit Green

  Pjesa e sipërme eko-miqësore

  Për pjesën e sipërme, kemi kombinuar lëkurë të butë prej kamoshi dhe poliestër të ricikluar. Këto materiale të qëndrueshme janë eko-miqësore.

 • Atlete Fit Green

  Shtrojë e mesme EVA

  Shtroja EVA – e butë, e ricikluar, do të përkëdhelë këmbët tuaja dhe absorbon goditjet e shokut në këmbë, që jut ë ecni sa më rehat.

 • Atlete Fit Green

  Shtrojë e poshtme e qëndrushme

  Shtroja e poshtme prej gome, jo vetëm që ju ofron rehati gjatë ecjes, por edhe është anti-rrëshqitëse.

Si të masni numrin e këmbës? Shiko tabelën dhe gjeje madhësinë e duhur për këmbën tënde.

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe përshtatja perfekte përbëjnë bazën për hapa të shëndetshëm. Nëse nuk jeni të sigurtë se cilat këpucë Walkmaxx kanë madhësinë e duhur për këmbët tuaja, ne jemi këtu që t’ju ndihmojmë.

Ju duhen dy fleta letre (A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Shenjëzoni formën e këmbës

  Vendosni letrat në dysheme, pastaj shkelni mbi letër. Qëndroni drejt mbi letër me thembra mbështetur për muri. Po ashtu, sigurohuni që keni mbathur çorapet që planifikoni t’i mbathni me ato këpucë. Sigurohuni që ta keni peshën e plotë në këmbë, për matje sa më të saktë. Me një laps shenjëzoni formën e shputës suaj, duke u siguruar që lapsi të jetë në një kënd 90 shkallë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjerësinë

  1. Masni gjatësinë nga pjesa e pasme / qendrore e thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Masni pjesën më të gjerë të shputës nga njëra anë në tjetrën.

  Mund t’i bëni matjet disa herë, për të siguruar rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni përshtatjen perfekte

  Në tabelë do të gjeni masat e gjatësisë dhe gjerësisë, bashkë me numrat që i përshtaten.

  Shënim: Nëse jeni në mes dy numrave sa i përket gjatësisë, zgjedhni numrin më të madh. Nëse jeni në dilemë për gjerësinë, zgjedhni më të përafërtën.

Masat për Atlete Fit Green

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjerësia e këmbës

(cm)

36 23,5 7,8
37 24,2 8,0
38 24,8 8,2
39 25,5 8,4
40 26,2 8,6
41 26,8 8,9
42 27,5 9,1
43 28,2 9,3
44 28,8 9,5
45 29,5 9,7
46 30,2 10,0

Vlerësimet e Konsumatorëve (1 Vlerësime)

4

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Agim Nuha

www.walkmaxx-ks.com

Të shkelqyeshme
Me pëlqen shumë, janë klient i juaji.Këto atlete janë shumë të mira jush qëndron gjatë në këmbë.