Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Atlete Fit Leather

Photo
Video
-45%

Të popullarizuara për rehatinë që ofrojnë, Atletet Leather Fit i mbajnë këmbët rehat dhe ngrohtë gjatë ditëve të para e të ftohta të pranverës. Me shuallin e lakuar dhe shtresën EVA (nën thembër), këto atlete ju mundësojnë hapat drejt një jetese më aktive. Në dispozicion ngjyra e zezë dhe numrat 36-42.

Atlete Fit Leather

Çmimi i rregullt: 79,90 €


Çmimi special: 43,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 60
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Të popullarizuara për rehatinë që ofrojnë, Atletet Leather Fit i mbajnë këmbët rehat dhe ngrohtë gjatë ditëve të para e të ftohta të pranverës. Me shuallin e lakuar dhe shtresën EVA (nën thembër), këto atlete ju mundësojnë hapat drejt një jetese më aktive. Në dispozicion ngjyra e zezë dhe numrat 36-42.

Më shumë
Përshkrimi

 

Rehati e garantuar për çdo ditë

Këto atlete janë dizajnuar për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë energji në secilin hap që bëni. Struktura e tyre unike mundëson që pesha e trupit të shpërndahet në mënyrë të barabartë. Po ashtu, lehtësojnë presionin në nyje, duke shmangur ënjtjen dhe lodhjen e këmbëve.

Walkmaxx Fit Shoes Leather

Këpucë të reja, me veti të reja

Atletet Leather Fit janë këpucët më të vlerësuara nga klientët tanë, falë vetive të mahnitshme që kanë. Janë të ajrosshme, të gjithanshme, për përdorim të përditshëm, të lehta dhe të rehatshme. Po ashtu, mundësojnë që këmbët tuaja të jenë në pozitën e duhur.

Lexoni më shumë rreth dobive të këpucëve nga Linja Fit>

Dobitë e shuallit të lakuar

 • Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke iu bërë të ndjeheni në formë.

  .

 • Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

  Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohen dhimbjet në nyje.

 • Iu duket sikur po ecni zbathur

  Ndjesia sikur po ecni zbathur iu mundëson të bëi hapa të rehatshëm dhe të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Lehtësia e atleteve iu mundëson edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

Mbaje kursorin mbi imazhe për të mësuar dobitë e shuallit të lakuar.

 

Magjia që fshihet pas butësisë

Funksionon kështu - Këpucët Walkmaxx kanë shuall të ngritur lart nga toka në thembra dhe shputë. Ky lloj shualli ndihmon në zvogëlimin e presionit në këmbë në mënyra të ndryshme. Shualli i lakuar i mban këmbët vazhdimisht në lëvizje, duke mundësuar lëvizjen normale thembër-shputë, dhe zvogëlon kohën gjatë së cilës shkaktohet presion në fund të këmbëve. Kurse shtresa EVA ndër të tjerash iu mundëson të qëndroni më gjatë në këmbë pa dhimbje.

Walkmaxx Fit Shoes Leather

Atlete elegante, për raste të ndryshme

Pavarësisht stilit apo moshës suaj, këto atlete do ju përshtaten lehtësisht. Mund t'i mbadhni me rroba të zakonshme, sportive apo edhe veshje zyrtare, do të përshtaten për mrekulli!

 • Walkmaxx Fit Shoes Leather
 • Walkmaxx Fit Shoes Leather
 • Walkmaxx Fit Shoes Leather
 • Walkmaxx Fit Shoes Leather

Çka i bën të veçanta Atletet Leather Fit:

 • Materiale të qëndrueshme dhe të ajrosshme
 • Shuall të lakuar që shton aktivizimin e muskujve
 • I mbajnë këmbët ngrohtë gjatë ditëve të ftohta
 • Shtresë sfungjeri për t'iu mundësuar hapa të butë dhe ndjenjën e rehatisë
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Atletet Leather Fit 36 23,6
37 24,2
38 24,8
39 25,5
40 26,2
41 26,9
42 27,5
 
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Fit
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm lëkurë
Materiali : i jashtëm EVA, gomë termoplastike
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) lëkurë
Ngjyrat e disponueshme zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.