Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
SKU: 99-1000166710

Atlete Fit Signature AW

Përshkrim I shkurtër

Përditësojeni koleksionin e këpucëve tuaja me atletet e rehatshme dhe të bukura Fit Signature AW! Të lehta, me shuall të lakuar, të përshtatshme për shumë raste dhe për të dy gjinitë, atletet Fit Signature (koleksioni vjeshtë-dimër) do të bëhen aksesori i preferuar në garderobën tuaj! Në dispozicion në tri ngjyra të bukura dhe madhësitë 36-46.

Atlete Fit Signature AW
Tabela e madhësive
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Përditësojeni koleksionin e këpucëve tuaja me atletet e rehatshme dhe të bukura Fit Signature AW! Të lehta, me shuall të lakuar, të përshtatshme për shumë raste dhe për të dy gjinitë, atletet Fit Signature (koleksioni vjeshtë-dimër) do të bëhen aksesori i preferuar në garderobën tuaj! Në dispozicion në tri ngjyra të bukura dhe madhësitë 36-46.

Më shumë
Përshkrimi

Përjetojeni rehatinë në çdo hap dhe çdo ditë

Shumë të rehatshme dhe me stil, këto atlete janë përftim i dyfishtë për këdo që i posedon. Janë të dizajnuara për t’u përshtatur me shumë veshje, duke nisur nga fustanat e lezetshëm e deri të maicat e zakonshme. Mund t’i mbadhni në punë, pushime, për shëtitje apo dalje me miq - ne jemi të sigurtë që pas mbathjes së parë, do të doni t’i mbadhni çdo ditë.

Atlete Fit Signature AW

Këpucë të reja, me veti të reja

Atletet Fit Signature janë këpucët më të vlerësuara nga klientët tanë, falë vetive të mahnitshme që kanë. Janë të ajrosshme, të gjithanshme, për përdorim të përditshëm, të lehta dhe të rehatshme. Po ashtu, mundësojnë që këmbët tuaja të jenë në pozitën e duhur.

Lexoni më shumë rreth dobive të linjës Fit

Dobitë e shuallit të lakuar

 • Atlete Fit Signature AW

  Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke iu bërë të ndjeheni në formë.

  .

 • Atlete Fit Signature AW

  Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

  Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohen dhimbjet në nyje.

 • Atlete Fit Signature AW

  Iu duket sikur po ecni zbathur

  Ndjesia sikur po ecni zbathur iu mundëson të bëni hapa të rehatshëm dhe të shëndetshëm.

 • Atlete Fit Signature AW

  Të lehta

  Lehtësia e atleteve iu mundëson edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

Mbaje kursorin mbi imazhe për të mësuar dobitë e shuallit të lakuar.

Zgjedhja e përsosur për të gjitha gjeneratat dhe për të dy gjinitë

Atletet Fit Signature AW janë të përshtatshme për çdo moshë e çdo gjini - vetëm zgjedheni ngjyrën e preferuar dhe numrin e këmbës! Ne i rekomandojmë këto këpucë për të gjithë njerëzit që kërkojnë rehati në çdo hap, dhe njëherish të duken me stil. Ky model vjen në tri ngjyra të bukura neutrale që shkojnë përsosshmërisht thuajshe me çdo veshje.

 • Atlete Fit Signature AW

  E kaftë & e zezë

 • Atlete Fit Signature AW

  E kaftë & e kaltër

Aktivizoni muskujt me shuallin e lakuar Walkmaxx

Këpucët Walkmaxx njihen për shuallin e famshëm të lakuar, e këtu nuk bëjnë përjashtim as atletet Fit Signature AW. Shualli i lakuar është elementi kyç i këtyre këpucëve, sepse ju ndihmon t’i aktivizoni muskujt duke ju bërë të ndiheni më mirë dhe duke ju inkurajuar të ecni më shumë.

Po ashtu, shualli i lakuar ndihmon në shpërndarjen e barabartë të peshës, e cila mundëson absorbim më të mirë të goditjeve dhe ju ndihmon t’i shmangni problemet e këmbës sikurse ënjtja apo dhimbja.

Me atletet Fit Signature AW, ju do të fitoni një qëndrim më të mirë dhe do t’i zbutni problemet kronike dhe të përkohshme në këmbë. Po ashtu, shualli i lakuar ju jep ndjesinë sikur po ecni zbathur, duke ju mundësëuar të bëni hapa më të rehatshëm dhe më të shëndetshëm.

Atlete Fit Signature AW
 

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Atlete Fit Signature AW 36 23,6
37 24,2
38 24,8
39 25,5
40 26,2
41 26,9
42 27,5
43 28,1
44 28,8
45 29,5
46 30,2
 

Si ta masni madhësinë e këmbës

Si të masni numrin e këmbës? Shiko tabelën dhe gjeje madhësinë e duhur për këmbën tënde.

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Fit Shoes Signature AW

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,6 7,7
37 24,2 7,9
38 24,9 8,1
39 25,6 8,4
40 26,2 8,6
41 26,9 8,8
42 27,6 9,0
43 28,2 9,2
44 28,9 9,5
45 29,6 9,7
46 30,2 9,9
Specifikat Teknike Shiko përbërjen, materialet dhe specifikat teknike që përkëdhelin këmbët tuaja.
Linja Walkmaxx Fit
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm EVA, fabric
Materiali : i jashtëm EVA, gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU/fabric
Ngjyrat e disponueshme dark blue, e errët hiri, kafe

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star