Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
SKU: 99-1000164940

Atlete Fit Style AW

Përshkrim I shkurtër

Shtoni më shumë stil pamjes suaj me atletet e rehatshme Fit Style AW të koleksionit vjeshtë-dimër! Me një dizajn modern dhe ngjyra të bukura, këto atlete do ta marrin qendrën e vëmendjes! Për më tepër, janë shumë të rehatshme, falë shuallit të rrumbullakët dhe materialve tjera cilësore. Përshtaten shumë mirë me veshje të ndryshme. Madhësitë: 36-42.

Atlete Fit Style AW
Tabela e madhësive
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
Më shumë

Shtoni më shumë stil pamjes suaj me atletet e rehatshme Fit Style AW të koleksionit vjeshtë-dimër! Me një dizajn modern dhe ngjyra të bukura, këto atlete do ta marrin qendrën e vëmendjes! Për më tepër, janë shumë të rehatshme, falë shuallit të rrumbullakët dhe materialve tjera cilësore. Përshtaten shumë mirë me veshje të ndryshme. Madhësitë: 36-42.

Më shumë
Përshkrimi

Stil dhe rehati në çdo hap

Pavarësisht a jeni veshur elegant/e apo për palestër, një palë këpucë të mira e bëjnë dallimin. Ju prezentojmë atletet Fit Style AW - të dizajnuara për t’u përshtatur me veshje të ndryshme: mund t’i kombinoni këmishën, fustanin, xhinset e shkurtëra apo të gjata si një kameleon i vërtetë. :) Kombinimi i ekulibruar i ngjyrave të buta do t’i shtojë më shumë stil pamjes suaj, kurse shtroja me sfungjer memory dhe shualli i lakuar do t’ju ofrojë rehati në çdo hap. Thjesht, janë një palë këpucë që nuk duhet t’i mungojnë garderobës suaj!

Atlete Fit

Këpucë të reja, me veti të reja

Atletet Fit Signature janë këpucët më të vlerësuara nga klientët tanë, falë vetive të mahnitshme që kanë. Janë të ajrosshme, të gjithanshme, për përdorim të përditshëm, të lehta dhe të rehatshme. Po ashtu, mundësojnë që këmbët tuaja të jenë në pozitën e duhur.

Lexoni më shumë rreth dobive të linjës Fit

Dobitë e shuallit të lakuar

 • Atlete Fit

  Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke iu bërë të ndjeheni në formë.

  .

 • Atlete Fit

  Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

  Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohen dhimbjet në nyje.

 • Atlete Fit

  Iu duket sikur po ecni zbathur

  Ndjesia sikur po ecni zbathur iu mundëson të bëni hapa të rehatshëm dhe të shëndetshëm.

 • Atlete Fit

  Të lehta

  Lehtësia e atleteve iu mundëson edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

Mbaje kursorin mbi imazhe për të mësuar dobitë e shuallit të lakuar.

Të lehta dhe të ajrosshme

Lërini këmbët tuaja të zhyten në rehatinë që ofrojnë atletet e reja Fit Style. Këto atlete kanë të gjitha të mirat që ju nevojiten në një palë këpucë: të dizajnuara bukur, elegante, të rehatshme dhe të përshtatshme për çdo moshë. Nëse qëndroni gjatë në këmbë, këto këpucë janë të duhurat, sepse janë të lehta dhe të ajrosshme po ashtu.

Atlete Fit Style AW

Shualli i lakuar ju jep ndjesinë sikur po ecni zbathur

Atletet Fit Style AW kanë shuallin e lakuar, i cili është element kyç i njohur i këpucëve Walkmaxx. Shualli i lakuar i ofron mbështetje këmbëve dhe ju ndihmon ta shmangni ndjesinë e pakëndshme të lodhjes së këmbëve. Po ashtu, shualli i lakuar ju ndihmon ta shpërndani peshën e trupit në mënyrë të barabartë, dhe në këtë mënyrë ofron lehtësim për pikat e presionit në këmbë, dhe po ashtu zvogëlon presionin në gjunjë & nyje.

Pesha e shpërndarë në mënyrë të barabartë siguron goditje më të mirë të shokut dhe ndihmon në përmirësimin e qëndrimit. Po ashtu, ju ndihmon t’i shmangni disa probleme me këmbë, siç janë ënjtja dhe djersitja. Duke ecur me këpucë me shuall të lakuar, ju po ashtu i aktivizoni muskujt, në mënyrë që të bëhen më të fortë dhe më të shëndetshëm.

Atlete Fit Style AW
 

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Atlete Fit Style AW 36 23,6
37 24,2
38 24,8
39 25,5
40 26,2
41 26,9
42 27,5
43 28,1
44 28,8
45 29,5
46 30,2
 

Si ta masni madhësinë e këmbës

Si të masni numrin e këmbës? Shiko tabelën dhe gjeje madhësinë e duhur për këmbën tënde.

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Fit Shoes Style AW

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

37 24,2 7,9
38 24,9 8,1
39 25,6 8,4
40 26,2 8,6
41 26,9 8,8
42 27,6 9,0
Specifikat Teknike Shiko përbërjen, materialet dhe specifikat teknike që përkëdhelin këmbët tuaja.
Linja Walkmaxx Fit
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm EVA, fabric
Materiali : i jashtëm EVA, gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU/fabric
Ngjyrat e disponueshme silver

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star