Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Atlete Leisure Glitter

Photo
Video
-40%

Keni nevojë për këpucë të rehatshme që iu mundësojnë të qëndroni aktiv gjatë tërë ditës? Atëherë, ju prezentojmë atletet Leisure Glitter nga linja Trend! Këto atlete kanë shuallin e lakuar, shtrojë sfungjeri dhe shtresë EVA, për t'i mbrojtur këmbët tuaja dhe për t'ua ofruar rehatinë e munguar! Për më tepër, kanë ngjyrë me shkëlqim. Në dispozicion: numrat 36-42.

Atlete Leisure Glitter

Çmimi i rregullt: 54,90 €


Çmimi special: 32,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 60
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Keni nevojë për këpucë të rehatshme që iu mundësojnë të qëndroni aktiv gjatë tërë ditës? Atëherë, ju prezentojmë atletet Leisure Glitter nga linja Trend! Këto atlete kanë shuallin e lakuar, shtrojë sfungjeri dhe shtresë EVA, për t'i mbrojtur këmbët tuaja dhe për t'ua ofruar rehatinë e munguar! Për më tepër, kanë ngjyrë me shkëlqim. Në dispozicion: numrat 36-42.

Më shumë
Përshkrimi

Rehati, stil dhe shkëlqim

Atletet Leisure Glitter vinë me një dizajn të veçantë (me shkëlqim), por jo vetëm! Këto këpucë kanë edhe veti të tjera: të rehatshme, të ajrosshme dhe të qëndrueshme. Jo vetëm që janë të bukura për t'u mbadhur, por këto këpucë iu sigurojnë ecje të rehatshme dhe shpërndarje të barabartë të peshës së trupit. Po ashtu, falë shtresës EVA (nën thembra), ju do ta shijoni ecjen në cdo hap, sepse këto këpucë nuk iu shkaktojnë dhimbje apo këmbë të ënjtura.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

Dizajn i bukur dhe rehati

Me këpucët e linjës Trend, ju do të dukeni më elegant. Por jo vetëm, këto këpucë ua ofrojnë ndjenjën e të ecurit zbathur.

Kliko këtu për të mësuar më shumë rreth dobive që kanë këpucët e linjës Trend

Dobitë e shuallit të lakuar

 • Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke iu bërë të ndjeheni në formë.

  .

 • Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

  Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohen dhimbjet në nyje.

 • Iu duket sikur po ecni zbathur

  Ndjesia sikur po ecni zbathur iu mundëson të bëi hapa të rehatshëm dhe të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Lehtësia e atleteve iu mundëson edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

Mbaje kursorin mbi imazhe për të mësuar dobitë e shuallit të lakuar.

Cila është ngjyra juaj e preferuar?

Atltetet Leisure Glitter vinë në katër ngjyra dhe përshtaten me cdo stil. Shkëlqeni kudo që shkoni, me këto atlete të bukura, të cilat përmbajnë edhe shkëlqim në maje.

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  E bardhë

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  Bezhë

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  Hiri

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  E zezë

Të ngrohta dhe të rehatshme

Ditët e para të pranverës apo vjeshtës nuk duhet të nënvlerësohen! Për ditët që janë pak më të ftohta, këto atlete do t'iu ofrojnë ngrohtësinë e nevojshme. Brenda kanë pjesën që iu mban këmbët ngrohtë, kurse jashtë iu ofrojnë shkëlqim. Me një fjalë, janë atletet ideale për ju!

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

Pse këto atlete janë zgjidhje ideale:

 • Të lehta dhe të ajrosshme
 • Me shkëlqim në maje
 • Shualli i lakuar
 • Shtrojë sfungjeri, që iu ofron rehati këmbëve

Shikoni dobitëe shuallit të lakuar

 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Atletet Leisure Glitter 36 23,9
37 24,6
38 25,3
39 25,9
40 26,6
41 27,3
42 27,9
 
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Trend
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues
Materiali : i jashtëm gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Ngjyrat e disponueshme bardhë, bezhë, hiri, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.