Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Atlete Leisure Print

Photo
Video
-40%

Atletet Leisure Print janë dizajnuar për t'i ofruar rehati dhe mbështetje këmbëve tuaja, dhe për më tepër, vinë me një dizajn të bukur. Për të ju ndihmuar të qëndroni aktiv gjatë ditës, këto atlete kanë shuallin e rrumbullakët, sfungjer memory dhe shtresë EVA - për rehati të garantuar! Në dispozicion në numra të ndryshëm - me një dizajn super të këndshëm!

Atlete Leisure Print

Çmimi i rregullt: 59,90 €


Çmimi special: 35,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 60
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Atletet Leisure Print janë dizajnuar për t'i ofruar rehati dhe mbështetje këmbëve tuaja, dhe për më tepër, vinë me një dizajn të bukur. Për të ju ndihmuar të qëndroni aktiv gjatë ditës, këto atlete kanë shuallin e rrumbullakët, sfungjer memory dhe shtresë EVA - për rehati të garantuar! Në dispozicion në numra të ndryshëm - me një dizajn super të këndshëm!

Më shumë
Përshkrimi

Stil dhe rehati në çdo hap

Këto atlete janë dizajnuar për personat të cilat e duan stilin dhe rehatinë në një palë këpucë të vetme! Struktura e veçantë e tyre mundëson që pesha e trupit të shpërndahet në mënyrë të barabartë, duke ju mundësuar të qëndroni më mirë dhe më rehat. Po ashtu, shtresa e mesme e këpucëve ju ofron rehati në çdo hap.

Me pak fjalë, këto atlete ju mundësojnë të qëndroni aktiv dhe t'i shmangni problemet sikurse ënjtja e këmbëve.

Atlete Leisure Print
Atlete Leisure Print

Dizajn i bukur dhe rehati

Me këpucët e linjës Trend, ju do të dukeni më elegant. Por jo vetëm, këto këpucë ua ofrojnë ndjenjën e të ecurit zbathur.

Kliko këtu për të mësuar më shumë rreth dobive që kanë këpucët e linjës Trend

Dobitë e shuallit të lakuar

 • Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke iu bërë të ndjeheni në formë.

 • Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

  Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohen dhimbjet në nyje.

 • Ju duket sikur po ecni zbathur

  Ndjesia sikur po ecni zbathur ju mundëson të bëni hapa të rehatshëm dhe të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Lehtësia e atleteve iu mundëson edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

Mbaje kursorin mbi imazhe për të mësuar dobitë e shuallit të lakuar.

Ecni rehat, pa dhimbje

Dhimbjet në shpinë dhe gjunj shkaktohen edhe kur mbadhni këpucë të parehatshme. Por jo më! Me atletet Leisure Print nga linja Trend, këmbët, por edhe trupi juaj do të jenë më rehat. Shualli i lakuar i mbron këmbët tuaja nga ënjtja, edhe nëse keni ecur apo keni qëndruar në këmbë për një kohë të gjatë. Po ashtu, këto atlete mundësojnë shpërndarje të barabartë të peshës, dhe në këtë mënyrë lirojnë pikat e presionit në këmbë dhe zvogëlojnë presionin në këmbë dhe nyje. Pra, iu mundësojnë qëndrim më të mirë!

Për më tepër, kanë një dizajn të bukur, dhe përshtatet me plot veshje.

Atlete Leisure Print
Atlete Leisure Print
Atlete Leisure Print

Çka i bën të veçanta atletet Leisure Print:

 • Dizajn i bukur
 • Të lehta, me materiale të ajrosshme
 • Shualli i lakuar, i cili e shton aktivizimin e muskujve
 • Sfungjer memory për rehati dhe mbështetje

Shikoni dobitë e shuallit të lakuar

 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Atlete Leisure Print 36 23,9
37 24,6
38 25,3
39 25,9
40 26,6
41 27,3
42 27,9
 

Si ta masni madhësinë e këmbës?

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Trend
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm EVA, material memorues
Materiali : i jashtëm gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Ngjyrat e disponueshme bardhë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.