Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
-50%
SKU: 99-1000213324

Atlete Outdoor Matte Flat

Përshkrim I shkurtër

Atletet Outdoor Matte Flat kombinojnë rehatinë dhe stilin unik – që ju të dukeni bukur dhe ta përjetoni rehatinë në çdo hap. Janë të lehta, të ajrosshme, kanë një shtrojë të fryrë që absorbon goditjet dhe lëkurë kamoshi rezistente ndaj ujit. Me një dizajn të gjithanshëm, do t’ju shoqërojnë me rehati gjatë tërë ditës.

Çmimi i rregullt: 59,90 €


Çmimi special: 29,95 €

Momente magjike me oferta festive!
Atlete Outdoor Matte Flat
Tabela e madhësive
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Atletet Outdoor Matte Flat kombinojnë rehatinë dhe stilin unik – që ju të dukeni bukur dhe ta përjetoni rehatinë në çdo hap. Janë të lehta, të ajrosshme, kanë një shtrojë të fryrë që absorbon goditjet dhe lëkurë kamoshi rezistente ndaj ujit. Me një dizajn të gjithanshëm, do t’ju shoqërojnë me rehati gjatë tërë ditës.

Më shumë
Përshkrimi

Lëvizni lehtë dhe me stil

Të gjithanshme, të qëndrueshme dhe të përshtatshme për çdo lloj moti – këto janë atletet që ju duhen. Janë tepër të rehatshme dhe kanë detaje të bukura, sikurse shuall të fryrë e të dekoruar dhe lidhëse në ngjyra kontraste. Për më tepër, janë të lehta dhe të ajrosshme.

Atlete Outdoor Matte Flat

Shijoni kohën e lirë në këto atlete të rehatshme

Atletet Outdoor Matte Flat do të bëhen këpucët e preferuara sepse kanë një dizajn të gjithanshëm që përshtatet thuajse me çdo veshje. Ju mund t’i mbadhni për një ecje apo vrap të lehtë në mëngjes, për kafen e mëngjesit, për ndonjë piknik me familje, në punë, apo edhe gjatë daljeve me miq.

Atlete Outdoor Matte Flat

Të gjithanshme dhe dinamike

Për ju që ju pëlqejnë aventurat e reja, këto atlete janë për ju. Të qëndrueshme, fleksibile, të rehatshme, të lehta dhe të ajrosshme – çka ju duhet më tepër për ta përjtetuar rehatinë në çdo hap?

 • Atlete Outdoor Matte Flat

  Pjesa e sipërme lëkurë prej kamoshi

  Pjesa e sipërme me lëkurë kamoshi jo vetëm që duket bukur, por është rezistente ndaj ujit, si dhe përfshinë rrjetë dhe TPU (poliuretani termoplastik). Po ashtu, kanë mbrojtje anësore për këmbë, që ju të përjetoni jo vetëm rehati, por edhe siguri në çdo hap.

 • Atlete Outdoor Matte Flat

  Shtrojë EVA

  Shtroja e butë EVA absorbon goditjet, ju kursen energjinë dhe kështu e shmangë lodhjen. Sfungjeri mbështetës dhe i lehtë ju ofron ndjesinë e lehtësisë dhe përkëdhelë butësisht këmbët tuaja.

 • Atlete Outdoor Matte Flat

  Ani-rrëshqitëse

  Stabiliteti është thelbësor – andaj këto atlete kanë një sipërfaqe me teksturë anti-rrëshqitëse. Po ashtu, hapësira e gjerë brenda atleteve ofron hapësirën e nevojshme për këmbët tuaja, edhe nëse ju duhet të mbadhni çorape më të trasha.

Si të masni numrin e këmbës? Shiko tabelën dhe gjeje madhësinë e duhur për këmbën tënde.

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe përshtatja perfekte përbëjnë bazën për hapa të shëndetshëm. Nëse nuk jeni të sigurtë se cilat këpucë Walkmaxx kanë madhësinë e duhur për këmbët tuaja, ne jemi këtu që t’ju ndihmojmë.

Ju duhen dy fleta letre (A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  Si ta masni madhësinë e këmbës - Hapi 1

  Shenjëzoni formën e këmbës

  Vendosni letrat në dysheme, pastaj shkelni mbi letër. Qëndroni drejt mbi letër me thembra mbështetur për muri. Po ashtu, sigurohuni që keni mbathur çorapet që planifikoni t’i mbathni me ato këpucë. Sigurohuni që ta keni peshën e plotë në këmbë, për matje sa më të saktë. Me një laps shenjëzoni formën e shputës suaj, duke u siguruar që lapsi të jetë në një kënd 90 shkallë.

 • 2
  Si ta masni madhësinë e këmbës - Hapi 2

  Masni gjatësinë dhe gjerësinë

  1. Masni gjatësinë nga pjesa e pasme / qendrore e thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Masni pjesën më të gjerë të shputës nga njëra anë në tjetrën.

  Mund t’i bëni matjet disa herë, për të siguruar rezultate më të sakta.

 • 3
  Si ta masni madhësinë e këmbës - Hapi 3

  Gjeni përshtatjen perfekte

  Në tabelë do të gjeni masat e gjatësisë dhe gjerësisë, bashkë me numrat që i përshtaten.

  Shënim: Nëse jeni në mes dy numrave sa i përket gjatësisë, zgjedhni numrin më të madh. Nëse jeni në dilemë për gjerësinë, zgjedhni më të përafërtën.

Masat për Atlete Outdoor Matte Flat

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjerësia e këmbës

(cm)

36 23,5 7,8
37 24,2 8,0
38 24,8 8,2
39 25,5 8,4
40 26,2 8,6
41 26,8 8,9
42 27,5 9,1
43 28,2 9,3
44 28,8 9,5
45 29,5 9,7
46 30,2 10,0

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star