Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
SKU: 99-1000213323

Atlete Urban Green Flat

Përshkrim I shkurtër

Me një strukturë të rehatshme dhe dizajn të bukur, këto atlete janë të përshatshme pothuajse çdo rast. Me një shtrojë shtese të hollë dhe të lehtë Ultimax, jo vetëm që duke bukur, por edhe ju mundësojnë hapa më të rehatshëm e të lehtë. Këto atlete janë krijuar me nënën Naytrë në mendje, andaj janë punuar me materiale të ricikluara. Kanë dizajn unisex. Në dispozicion në dy ngjyra dhe numra të ndryshëm.

Atlete Urban Green Flat
Tabela e madhësive
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Me një strukturë të rehatshme dhe dizajn të bukur, këto atlete janë të përshatshme pothuajse çdo rast. Me një shtrojë shtese të hollë dhe të lehtë Ultimax, jo vetëm që duke bukur, por edhe ju mundësojnë hapa më të rehatshëm e të lehtë. Këto atlete janë krijuar me nënën Naytrë në mendje, andaj janë punuar me materiale të ricikluara. Kanë dizajn unisex. Në dispozicion në dy ngjyra dhe numra të ndryshëm.

Më shumë
Përshkrimi

Të përshtatshme pothuajse për çdo rast

Dizajni minimalist, por tërheqës, i bën këtë atlete të përsosura për ndonjë stërvitje të lehtë, për veshje të zakonshme, për ecje në park apo edhe për në punë. Ngjyra e gjelbërt e mbyllët ose e zezë janë dizajnuar që të përshtaten me garderobën thelbësore tuajën.

Altete Urban Green Flat

Rifreskoni koleksionin e këpucëve me këto atlete

Koleksioni juaj i këpucëve do të jetë më i pasur me një palë atlete si këto. Atletet Urban Green Flat kombinojnë elegancën dhe lehtësinë, që ju ta ndjeni rehatinë në çdo hap që bëni.

Altete Urban Green Flat

Një palë këpucë eko-miqësore, pse jo?

Këto atlete janë dizajnuar me nënën Natyrë në mendje – kemi përdorur materiale të ricikluara. Mbadhni këto këpucë dhe dilni e shijoni natyrën, duke e ditur se ju po kujdeseni për të.

 • Altete Urban Green Flat

  Pjesa e sipërme, material i ricikluar

  Materiali i sipërm i thurur, i bërë nga shkrirja / bashkimi i PET dhe TPU, mundëson që këmbët tuaja të kenë ajrosje. Ajo shtresë është punuar nga triko e ricikluar.

 • Altete Urban Green Flat

  Shtrojë Ultimax

  Shtroja Ultimax, falë strukturës së lehtë, ju ofron ndjesi përkëdhelëse dhe të lehtë. Për shkak të tërheqjes së lartë, 30% e energjisë kthehet, domethënë kur këmba juaj prek materialin e dyshemesë tkurret dhe ua kthen energjinë për lëvizjen tjetër, duke kursyer kështu energjinë tuaj.

 • Altete Urban Green Flat

  Shtroja e poshtme, e lehtë dhe anti-rrëshqitëse

  Shtroja e poshtme është e fortë, e qëndrueshme, anti-rrëshqitëse dhe ju mundëson stabilitet. Shtroja shtesë mbështetëse përkëdhelë këmbët tuaja tërë ditën.

Si të masni numrin e këmbës? Shiko tabelën dhe gjeje madhësinë e duhur për këmbën tënde.

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe përshtatja perfekte përbëjnë bazën për hapa të shëndetshëm. Nëse nuk jeni të sigurtë se cilat këpucë Walkmaxx kanë madhësinë e duhur për këmbët tuaja, ne jemi këtu që t’ju ndihmojmë.

Ju duhen dy fleta letre (A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Shenjëzoni formën e këmbës

  Vendosni letrat në dysheme, pastaj shkelni mbi letër. Qëndroni drejt mbi letër me thembra mbështetur për muri. Po ashtu, sigurohuni që keni mbathur çorapet që planifikoni t’i mbathni me ato këpucë. Sigurohuni që ta keni peshën e plotë në këmbë, për matje sa më të saktë. Me një laps shenjëzoni formën e shputës suaj, duke u siguruar që lapsi të jetë në një kënd 90 shkallë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjerësinë

  1. Masni gjatësinë nga pjesa e pasme / qendrore e thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Masni pjesën më të gjerë të shputës nga njëra anë në tjetrën

  Mund t’i bëni matjet disa herë, për të siguruar rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni përshtatjen perfekte

  Në tabelë do të gjeni masat e gjatësisë dhe gjerësisë, bashkë me numrat që i përshtaten.

  Shënim: Nëse jeni në mes dy numrave sa i përket gjatësisë, zgjedhni numrin më të madh. Nëse jeni në dilemë për gjerësinë, zgjedhni më të përafërtën.

Masat për Atlete Urban Green Flat

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjerësia e këmbës

(cm)

36 23,4 8,0
37 24,0 8,2
38 24,7 8,4
39 25,4 8,5
40 26,0 8,7
41 26,7 8,9
42 27,4 9,0
43 28,0 9,2
44 28,7 9,4
45 29,4 9,5
46 30,0 9,7

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star