Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
SKU: 99-1000166496

Çizme të shkurtëra Comfort Lace

100 100 1
Përshkrim I shkurtër

Çizmet e shkurtëra Comfort Lace janë këpucët që ju duhen gjatë sezonës së vjeshtës apo dimrit, sepse kombinojnë rehatinë, ngrohtësinë dhe elegancën. Janë të punuara nga kamoshi i butë, leshi faux dhe kanë lidhëse për t’ju mundësuar t’i përshtatni sa mirë për këmbët tuaja. Me rehatinë që ofrojnë dhe dizajnin e lezetshëm, këto çizme do të bëhen pjesë e përditshmërisë suaj. Në dispozicion në 3 ngjyra dhe madhësitë 36-42.

Çizme të shkurtëra Comfort Lace
Tabela e madhësive
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Çizmet e shkurtëra Comfort Lace janë këpucët që ju duhen gjatë sezonës së vjeshtës apo dimrit, sepse kombinojnë rehatinë, ngrohtësinë dhe elegancën. Janë të punuara nga kamoshi i butë, leshi faux dhe kanë lidhëse për t’ju mundësuar t’i përshtatni sa mirë për këmbët tuaja. Me rehatinë që ofrojnë dhe dizajnin e lezetshëm, këto çizme do të bëhen pjesë e përditshmërisë suaj. Në dispozicion në 3 ngjyra dhe madhësitë 36-42.

Më shumë
Përshkrimi

Ngrohtësi në çdo hap gjatë sezonave të ftohta

Ecni me këpucët më të rehatshme për vjeshtë apo dimër - çizmet Comfort Lace! Këto çizme janë zgjedhje e përsosur për sezonat e ftohta, sepse kombinojnë rehatinë, ngrohtësinë dhe elegancën. Ky model vjen në disa ngjyra klasike dhe dizajn të lezetshëm, për t’u përshtatur pothuajse me çdo veshje tuajën.

Çizme të shkurtëra Comfort Lace

Të rehatshme për këmbë & për mirëqenien e përgjithshme

Kur ju dhembin këmbët, ju dhemb gjithçka - por jo më. Mbadhni këpucë Walkmaxx me shuallin e lakuar, i cili i siguron këmbëve mbështetjen e nevojshme gjatë tërë ditës.

Lexoni më shumë rreth dobive të linjës Comfort

Shikoni dobitë e shuallit të lakuar

 • Walkmaxx

  Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke ju bërë të ndiheni më mirë dhe më në formë.

 • Walkmaxx

  Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

  Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohet dhimbja në nyje.

 • Ju duket sikur po ecni zbathur

  Ndjesia sikur po ecni zbathur, ju mundëson të bëni hapa të rehatshëm & të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Lehtësia e këpucëve ju mundëson të bëni edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

Mbajeni kursorin mbiTap on imazhe për të lexuar më shumë detaje.

Ju ofrojnë rehatinë e nevojshme gjatë ditëve të ftohta

Bëni një shëtitje në park, dilni për blerje apo shkoni me të vegjlit tuaj për patinazh - ju mund ta kaloni tërë ditën me këto çizme mbadhur, pa i munduar këmbët. Leshi i butë faux brenda këpucëve do t’i mbajë këmbët tuaja sa më ngrohtë gjatë sezonës së ftohtë. Ju mund ta zgjedhni ngjyrën e preferuar:

 • Çizme të shkurtëra Comfort Lace

  Hiri e çelët:

 • Çizme të shkurtëra Comfort Lace

  Rozë

 • Çizme të shkurtëra Comfort Lace

  E kaftë e errët

Struktura e këpucëve

Çizme të shkurtëra Comfort Lace

Mbaje kursorin mbiTap on   për më shumë detaje rreth produktit.

 1. Sfungjer memory & shtrojë latex – për hapa të butë & të rehatshëm.

 2. Lidhëse – për ta rregulluar rehatinë sipas nevojës.

 3. Shtrojë gome – nuk rrëshqasin.

 4. Shualli i lakuar me sfungjer EVA - për të absorbuar goditjet & për t’ju siguruar hapa të lehtë.

 5. Pamje moderne – dizajn i lezetshëm, i përshtatshëm me pothuajse çdo veshje.

 6. Astar leshi artificial – mbështjellur lesh të butë dhe të ngrohtë.

Shualli i lakuar - origjinaliteti i këpucëve Walkmaxx

Sikurse edhe këpucët e tjera Walkmaxx, çizmet Comfort Lace përmbajnë shuallin e lakuar, i cili i ofron mbështetje këmbëve dhe ju ndihmon ta shmangni ndjesinë e lodhjes së këmbëve. Duke mundësuar shpërndarje të barabartë të peshës, shualli i lakuar lehtëson pikat e presionit në këmbë dhe zvogëlon presionin në gjunjë dhe nyje.

Pesha trupore e shpërndarë në mënyrë të barabartë siguron absorbim më të mirë të goditjeve dhe ndihmon ta përmirësoni qëndrimin. Në këtë mënyrë, ju mund t’i shmangni disa probleme me këmbë, siç janë ënjtja apo dhimbja.

Çizme të shkurtëra Comfort Lace

Sa më shumë që ecni, aq më mirë për muskujt

Pse të mos i aktivizoni muksujt më shumë, kur ecni? Me çizmet Comfort Lace e keni këtë mundësi. Shualli i lakuar ju ndihmon t’i aktivizoni muksujt, pavarësisht se a keni dalë për vrap apo për ecje të zakonshme.Shualli i lakuar mund t’i forcojë muskujt tuaj, t’ju bëjë të ndiheni më mirë dhe më në formë.

Kombinoni 2 palë lidhëse, varësisht prej shijes & veshjes suaj.

Çizme të shkurtëra Comfort Lace Çizme të shkurtëra Comfort Lace Çizme të shkurtëra Comfort Lace

Shtoni më shumë stil pamjes suaj

Në Walkmaxx, e dimë se materialet e mira janë elementi kryesor i çdo këpuce të mirë. Prandaj ne kemi kombinuar materialet më të mira që i ofrojnë rehati shtesë kyçit të këmbës. Por jo vetëm… Ne kemi krijuar edhe dizajne të bukura që shkojnë shumë mirë me garderobën tuaj. Shikoni disa shembuj.

 • Çizme të shkurtëra Comfort Lace
 • Çizme të shkurtëra Comfort Lace
 • Çizme të shkurtëra Comfort Lace
 

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Çizme të shkurtëra Comfort Lace 36 24,6
37 25,3
38 25,9
39 26,6
40 27,3
41 27,9
42 28,6
 

Si ta masni madhësinë e këmbës

Si të masni numrin e këmbës? Shiko tabelën dhe gjeje madhësinë e duhur për këmbën tënde.

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Comfort Ankle Boots Lace

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,7 7,4
37 24,4 7,6
38 25,1 7,8
39 25,7 7,9
40 26,4 8,1
41 27,1 8,3
42 27,7 8,4
Specifikat Teknike Shiko përbërjen, materialet dhe specifikat teknike që përkëdhelin këmbët tuaja.
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm faux fur, latex, material memorues, velvet
Materiali : i jashtëm EVA, gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) Suede
Ngjyrat e disponueshme hiri, kafe, rozë

Vlerësimet e Konsumatorëve (1 Vlerësime)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Bukurije Hajrizi

www.topshop-ks.com

Shum te mira
Shum te mira ja vlen ti kem un ikam qe 3 vite dhe si ndrroj me me asnje firm tjeter