Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Çizme të shkurtëra Comfort Sporty

Photo
Video
-65%

Çizmet e shkurtëra Comfort Sporty janë këpucë perfekte, që nuk duhet t’i mungojnë garderobës suaj! Janë tepër të buta, të ngrohta dhe të rehatshme dhe kanë materiale si kamosh, sfungjer memory, lesh artificial dhe kadife. Kanë zinxhir dhe lidhëse elastike, për t’ju mundësuar t’i përshtasni sa më mirë në këmbët tuaja. Në dispozicion: dy ngjyra dhe numrat 36-42.

Çizme të shkurtëra Comfort Sporty

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 17,50 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 60
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Çizmet e shkurtëra Comfort Sporty janë këpucë perfekte, që nuk duhet t’i mungojnë garderobës suaj! Janë tepër të buta, të ngrohta dhe të rehatshme dhe kanë materiale si kamosh, sfungjer memory, lesh artificial dhe kadife. Kanë zinxhir dhe lidhëse elastike, për t’ju mundësuar t’i përshtasni sa më mirë në këmbët tuaja. Në dispozicion: dy ngjyra dhe numrat 36-42.

Më shumë
Përshkrimi

Ngrohtësi në çdo hap gjatë sezonave të ftohta

A po kërkoni për një palë çizme sportive të shkurtëra, të ngrohta, të rehatshme dhe të buta? Atëherë çizmet Comfort Sporty janë këpucët që ju duhen. Këto çizme do t’ju ofrojnë ngrohtësinë që ju duhet gjatë mëngjeseve të ftohta dhe rehati në çdo hap. Ju mund t’i mbadhni gjatë ecjeve tuaja të përditshme, daljeve për blerje, ecjeve në park dhe jo vetëm. Këto këpucë do të bëhen shoqëruesit më të mirë të këmbëve tuaja.

Të rehatshme për këmbë & për mirëqenien e përgjithshme

Kur ju dhembin këmbët, ju dhemb gjithçka - por jo më. Mbadhni këpucë Walkmaxx me shuallin e lakuar, i cili i siguron këmbëve mbështetjen e nevojshme gjatë tërë ditës.

Lexoni më shumë rreth dobive të linjës Comfort

Shikoni dobitë e shuallit të lakuar

 • Walkmaxx

  Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke ju bërë të ndiheni më mirë dhe më në formë.

 • Walkmaxx

  Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

  Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohet dhimbja në nyje.

 • Ju duket sikur po ecni zbathur

  Ndjesia sikur po ecni zbathur, ju mundëson të bëni hapa të rehatshëm & të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Lehtësia e këpucëve ju mundëson të bëni edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

Mbajeni kursorin mbiTap on imazhe për të lexuar më shumë detaje.

Jepjani këmbëve rehatinë që ju duhet

Pavarësisht moshës, të gjithë i meritojnë një palë çizme sportive, që janë të bukura dhe të rehatshme. Këtë e ofrojnë edhe çizmet Comfort Sporty - ato kombinojnë një pamje sportive dhe elegante, duke i shtuar më shumë stil pamjes suaj. Sikurse edhe këpucët e tjera Walkmaxx, edhe këto çizme e kanë shuallin e lakuar për t’i ofruar extra rehati këmbëve tuaja.

 • Çizme të shkurtëra Comfort Sporty

  Të kafta

 • Çizme të shkurtëra Comfort Sporty

  Të gjelbërta

Struktura e këpucës

Çizme të shkurtëra Comfort Sporty

Mbaje kursorin mbiTap on   për detajet e produktit.

 1. Sfungjer memory & shtrojë latex – për hapa të butë dhe të rehatshëm.

 2. Lidhëse elastike – për ta rregulluar rehatinë sipas nevojës.

 3. Shtrojë gome – nuk rrëshqasin.

 4. Shuall i lakuar me sfungjer EVA - për të absorbuar goditjet dhe për t’ju siguruar hapa më të lehtë.

 5. Pamje sportive – për të gjithë ata që ju pëlqen një stil i tillë.

 6. Astar leshi artificial – mbështjellur me lesh të butë dhe të ngrohtë.

Shualli i lakuar Walkmaxx

Çizmet e shkurtëra Comfort Sporty kanë shuallin e lakuar i cili vjen me shumë dobi për ju.

Shualli i lakuar ju ndihmon t’i shmangni ndjesitë e pakëndshme të lodhjes së këmbëve dhe ënjtjen, duke ju mundësuar të qëndroni aktivë më gjatë.

Po ashtu, ju ndihmon ta shpërndani peshën e trupit në mënyrë të barabartë, prandaj edhe:

 • Siguron lehtësim të pikave të presionit në këmbë dhe presionin në gjunjë & nyje
 • Siguron absorbim më të mirë të goditjeve
 • ensures better shock absorption
 • Ju ndihmon ta përmirësoni qëndrimin
 • Mund t’ju ndihmojë t’i shmangni disa probleme në këmbë, si dhimbja apo ënjtja
Çizme të shkurtëra Comfort Sporty

Shtoni më shumë stil pamjes suaj

Në Walkmaxx, e dimë se materialet e mira janë elementi kryesor i çdo këpuce të mirë. Prandaj ne kemi kombinuar materialet më të mira që i ofrojnë rehati shtesë kyçit të këmbës. Por jo vetëm… Ne kemi krijuar edhe dizajne të bukura që shkojnë shumë mirë me garderobën tuaj. Shikoni disa shembuj.

 • Çizme të shkurtëra Comfort Sporty
 • Çizme të shkurtëra Comfort Sporty
 • Çizme të shkurtëra Comfort Sporty
 • Çizme të shkurtëra Comfort Sporty
 

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Çizme të shkurtëra Comfort Sporty 36 24,6
37 25,3
38 25,9
39 26,6
40 27,3
41 27,9
42 28,6
 

Si ta masni madhësinë e këmbës

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues
Materiali : i jashtëm EVA, gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) Najlon, PU, Suede
Ngjyrat e disponueshme kafe, ulli
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.