Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Bëhu pjesë e Club5*

Bashkohuni në familjen e më shumë se 2 milionë anëtarëve në tërë botën që të kurseni para në çdo blerje, të përfitoni oferta ekskluzive dhe dhurata.

0800 100 40

Mësoni më shumë rreth Club5*, klub antarësimi me oferta ekskluzive

Dëshironi të blini dhe të përfitoni nga oferta, ndryshe nga të tjerët? Dëshironi të kurseni para në çdo blerje dhe të përfitoni nga ofertat e limitura? Bëhuni klient i Club5* dhe porosisni me privilegje në faqen tonë të internetit, në dyqanet tona ose nëpërmjet telefonit.

Më shumë se 1000 produkte në dispozicion

Club5* është një program besnikërie e brendeve Dormeo, Delimano, Top Shop, Walkmaxx, Rovus, Welneo dhe LiveActive. Club5* është një klub ku anëtarët mund të përfitojnë zbritjet dhe ofertat më të mira në treg, produkte ekskluzive, dhe dhurata me vlerë.

Merrni këto përfitime dhe filloni t'i përdorni ato menjëherë!

Club5* është një program besnikërie, nga i cili ju mund të përfitoni dhe t'i shfrytëzoni ofertat menjëherë që në blerjen e parë.

Mikser dore Joy

Bëhu anëtar i Club5* Premium dhe merr FALAS:

MIKSER DORE JOY

Së bashku me kartelën e anëtarësimit Club 5* Premium, do të përfitosh DHURATË për mirëseardhje: Mikser dore Joy.

astëk My Comfort

Bëhu anëtar i Club5* Exclusive dhe merr FALAS:

JASTËK MY COMFORT

Së bashku me kartelën e anëtarësimit Club 5* Exclusive, do të përfitosh DHURATË për mirëseardhje: Jastëk My Comfort.

2 lloje të anëtarësimit për konsumatorët tanë besnikë

Anëtarësohuni sot dhe filloni menjëherë të përfitoni si një klient i privilegjuar - ju mund të zgjedhni në mes 2 llojeve të anëtarësimit dhe të blini me zbritje të cilat nuk vlejnë për klientët tjerë. Jo vetëm ju, por të gjithë anëtarët e familjes tuaj mund të përfitojnë nga ky anëtarësim.

Të dy llojet e anëtarësimeve mund të vazhdohen: Premium për 1 vit dhe Ekskluziv për 2 vite. Nëse keni pyetje shtesë ju mund të na telefononi në 038 660 308.

Shikoni përfitimet për secilin anëtarësim:

club5-premium

Anëtarësim Premium

1 vjeçar

24,90 €

 • 5% zbritje shtesë në produktet tjera
 • Broshurë kursimi deri në 100€
 • Kupona me vlerë kursimi 5€ dhe 10€
 • 1x Kupon për postë falas
 • Dhuratë për mirëseardhje
 • Zbritjet më të mira nga brendet më të mira
 • Mund të shfrytëzohet edhe nga anëtarët e familjes tuaj
 • Produkte dhe çmime ekskluzive
 • Katalogjet e zbritjeve falas

Fillo kursimin tani!

club5-exclusive

Anëtarësim Ekskluziv

2 vjeçar

39,90 €

 • 5% zbritje shtesë në produktet tjera
 • Broshurë kursimi deri në 100€
 • Zbritje deri 70%
 • Kupona me vlerë kursimi 5€ dhe 10€
 • 1x Kupon për postë falas
 • Dhuratë për mirëseardhje
 • Zbritjet më të mira nga brendet më të mira
 • Mund të shfrytëzohet edhe nga anëtarët e familjes tuaj
 • Produkte dhe çmime ekskluzive
 • Katalogjet e zbritjeve falas
 • Zbritje deri në 70%
 • Dhuratë me çdo dyshek Dormeo
 • Dhuratë me çdo set enësh Delimano
 • Kupona shtesë me vlerë 5€ dhe 10€
 • Kupon shtesë për postë falas

Fillo kursimin tani, dhe shijoji përfitimet shtesë!

Kujdesi ndaj klientit

Stafi ynë është këtu për t'ju përgjigjur çdo pyetje apo paqartësie dhe për t'ju ndihmuar për çdo problem që ju mund të keni. Mund të na telefononi në këtë numër 038 660 308 i cili është i disponueshëm çdo ditë nga ora 9:00 deri në 20:00.