Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Çizme dimërore 4.0 për meshkuj

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-89%

Ne po prezantojmë çizmet e reja të dimrit Walkmaxx të papërshkueshme nga uji, me sipërfaqe mbrojtëse kundër rrëshqitjes, zinxhir për montim të lehtë dhe shtresë shkumë memory për rehati superiore dhe hapa të butë. Sigurisht, shualli i famshëm i rrumbullakët nuk mungon asesi. Thjesht, çizmet perfekte për borë dhe lagështi. Në madhësitë 40-46 dhe me ngjyrë të zezë.

Çizme dimërore 4.0 për meshkuj

Çmimi i rregullt: 89,90 €


Çmimi special: 9,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Ne po prezantojmë çizmet e reja të dimrit Walkmaxx të papërshkueshme nga uji, me sipërfaqe mbrojtëse kundër rrëshqitjes, zinxhir për montim të lehtë dhe shtresë shkumë memory për rehati superiore dhe hapa të butë. Sigurisht, shualli i famshëm i rrumbullakët nuk mungon asesi. Thjesht, çizmet perfekte për borë dhe lagështi. Në madhësitë 40-46 dhe me ngjyrë të zezë.

Më shumë
Përshkrimi

Çizmet e përsosura për kohën dimërore

Çizmet dimërore janë zgjidhja për ditët e ftohta dhe të lagështa. Me një pamje dhe ndjesi më të sofistikuar, dizajn të papërshkueshëm nga uji, shtresë shkumë memory dhe shuall të rrumbullakosur, ato përfaqësojnë kombinimin e përsosur për ditët e dimrit. Çizmet e dimrit Walkmaxx Comfort për burra kanë:

 • Dizajn i ri me funksion anti-rrëshqitës
 • Shtresë e papërshkrueshme që mban këmbën tuaj të thatë
 • Zinxhirë anash për lehtësi në veshje
 • Shtresë memory për hapa të butë
 • Dizajn klasik për raste të ndryshme

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0

Rehatia e kembës për të mirën e përgjithshme

Kur kembët tuaja lodhen, gjithçka dhemb – gjë që nuk duhet të ndodhë. Me mbathjet Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët ju do t’i siguroni kembëve tuaja mbeshtetjen që i nevojitet pergjatë ditës.

Lexoni më shumë rreth perparësive të linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shuall i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët do të rris aktivizimin e muskujve dhe do të ju bëj të ndiheni më mirë dhe më rehat.

 • Shpërndarje e njëtrajtshme e peshës trupore

  Shpërndarja e njëtrajtshme e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin në nyje.

 • Ndjesi sikur po ecni këmbëzbathur

  Ndjenja e të ecurit kembëzbathur siguron hapa të shëndetshëm dhe përplot rehati.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë siguron hapa të lehtë duke lejuar përdoruesit të qëndrojnë aktiv dhe pa u lodhur për periudha më të gjata kohore

Qendro me kursormbi foto për më shumë detaje.

Siguri dhe ngrohtësi edhe në ditët më të ftohta

Si çdo vit, në koleksionin tonë të dimrit nuk mund të mungojnë çizmet e dimrit me karakteristika të avansuara për t'ju mbajtur ngrohtë dhe të sigurt. Këtë vit, ne kemi përmirësuar gjithashtu shtresën e jashtme, duke e bërë atë më të gjerë duke siguruar stabilitet shtesë. Përveç kësaj, të papërshkueshme nga uji garantojnë që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata, ndërsa materiali i ngrohtë brenda do të mbajë këmbët tuaja të ngrohta, pavarësisht nga të ftohtit jashtë.

Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0

Shualli i rrumbullakët do t'ju ndihmojë me problemet me këmbë

Shualli i rrumbullakët Walkmaxx është një zbulim i shkëlqyer gjerman, i dashur nga miliona përdorues në të gjithë botën. Forma e tij është e ngritur nga toka tek thembra dhe gishtërinjtë, duke ndihmuar në uljen e presionit në këmbë dhe rrjedhimisht duke ndihmuar me një serë problemesh me këmbë, siç janë ënjtja dhe dhimbjet e tjera. Shualli i rrumbullakët gjithashtu mund të ndihmoj në rritjen e aktivizimit të muskujve duke ju bërë të ndjeheni më mirë dhe më aktiv.

Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0

Shtresë anti-rrëshqitëse për stabilitet më të mirë

Tani mund të dilni me guxim edhe në rrugët me dëborë ose në rrugë të ngrira, pasi çizmet e dimrit Walkmaxx kanë funksion anti-rrëshqitës që do t'ju jap mbështetje dhe stabilitet, duke siguruar pozicionim të sigurt të këmbëve dhe mbajtje të fortë në kyçin e këmbës. Shkoni jashtë, për një shëtitje në park ose për të takuar miqtë. Çizmet e dimrit Walkmaxx do t'ju mbajnë sigurt dhe ngrohtë.

Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men 4.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Çizme dimërore 4.0 për meshkuj 40 26,6
41 27,2
42 27,9
43 28,6
44 29,2
45 29,9
46 30,6
 

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Luan

www.walkmaxx-ks.com

Te shkelqyera dhe shum ortopedike,fantastike
Te shkelqyera dhe shum ortopedike

1 Produkte