Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
ID: 110007965 SKU: 110007965

Anëtarësim EKSKLUZIV (2 vjeçar) Top Shop

Përshkrim I shkurtër
Anëtarët e Club5* përfitojnë çmimet më të mira, produkte ekskluzive, dhe dhurata të vlefshme. Anëtarësohu sot, dhe fillo të përfitosh nga privilegjet e klubit – ku ju mund të zgjidhni në mes dy llojeve të antarësimit dhe të përfitoni zbritje të cilat vlejnë vetëm për ju!
Anëtarësim EKSKLUZIV (2 vjeçar) Top Shop
Produkti i disponueshëm për rezervim. Koha e arritjes: 3-4 javë
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë
Anëtarët e Club5* përfitojnë çmimet më të mira, produkte ekskluzive, dhe dhurata të vlefshme. Anëtarësohu sot, dhe fillo të përfitosh nga privilegjet e klubit – ku ju mund të zgjidhni në mes dy llojeve të antarësimit dhe të përfitoni zbritje të cilat vlejnë vetëm për ju!
Më shumë
Përshkrimi

Bëhu antar i Klubit me 5 yje*

Klubi që ju jep më shumë.

Duke u bere pjesë e këtij grupi ekskluziv ju do të përfitoni të drejtën e privilegjeve të shumta dhe do të trajtoheni në mënyre speciale.

Ne në menyre të vazhdueshme punojmë për të arritur nevojat dhe kërkesat e klientëve tanë dhe përpiqemi t'i ofrojmë produkte dhe shërbime me çmimet më të mira. Të gjitha ofertat për klientët e anëtarësuar kanë logon speciale club5*.

Thjeshtë kushtojini vëmendjen e duhur dhe zbuloni ofertat më të mira.

Duke u antarësuar ju pranoni:

 • Kartelën e antarësimit Club5*

 • Katalogun e printuar

 • Kupon me zbritje
  në vlerë prej 10€

 • Dhuratë Falas

  Pas antarësimit ju pranoni
  dhuratë falas me vlerë 24.90€

Benefitet kryesore të anëtarësimit:

 • 1 KUPONA

  Kurse edhe më shumë gjatë blerjes me kupona të ndryshëm për blerje mbi 50€.

 • 2 ZBRITJE DERI NË -50%

  Zbritje speciale gjatë gjithë periudhës së antarësimit tuaj.

 • 3 DHURATË FALAS

  Kur antarësoheni në Klubin me 5 yje, ju pranoni një dhuratë mikëpritëse falas!

 • 5 PRIORITET NË TRANSPORT

  Ju do t'i pranoni pakot tuaja shumë më shpejtë se konsumatorët e tjerë.

 • 6 OFERTA SPECIALE

  Ju do të jeni të parët që njoftoheni për ofertat speciale dhe produktet më të reja.

 • 7 KARTË FAMILJARE

  Kartela e Klubit me 5 yje mund të përdoret nga e gjithë familja.

Është shumë e lehtë të antarësoheni dhe filloni të përfitoni benefitet e Club 5*

Anëtarësohu sot dhe shijoni benefitet e shumta.

Ju mund të porosisni kartën Club5* online

Klikoni butonin më poshtë dhe karta do të shtohet automatikisht në shportën tuaj. Përfundoni porosinë dhe konfirmoni atë ose telefononi operatorët tanë. Duke u anëtarësuar në grupin e klientëve të privilegjuar ju do të përfitoni një dhuratë speciale.

Ju mund të na telefononi në

 
038 244 644 91

Vizitoni dyqanet tona dhe kërkoni ndihmë nga shitësit tanë

Lista e dyqaneve në mbarë Kosovën

Club5* është perfekt ...

 • Për ata të cilët duan të kursejnë para në çdo blerje

  Anëtarët Club5* përfitojnë deri në 70% ulje në blerjet e tyre.

 • Për ata të cilët preferojnë shërbimin më të mirë.

  If all boxes have text it would be nice that this one also has some description text here.

 • Për ata që e duan produktet më të mira me çmimin më të ulët në rajon

  Nëse e gjeni të njejtin produkt dikund më lirë se tek ne, ne ju kthejmë diferencën

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star