Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Oferta për Club 5*

Anëtarët e Club 5* përfitojnë dhurata, oferta ekskluzive dhe kursejnë në çdo blerje. Bashkohu edhe ti me familjen e më shumë se 2 milionë anëtarëve në tërë botën, dhe përfito ofertat më të mira.

0800 100 40
 

Oferta javore vlen edhe:

 

Bëhu anëtar i Club 5*, përfito dhurata & zbritje të veçanta

Anëtarët e Club 5* përfitojnë çmime më të lira, produkte ekskluzive dhe dhurata me vlerë. Anëtarësohu SOT, dhe fillo të përfitosh menjëherë nga privilegjet e klubit me 5 yje. Zgjedh anëtarësimin Premium ose Ekskluziv, dhe përfito zbritje të cilat nuk vlejnë për klientët e tjerë!

club5-premium

Anëtarësim Premium

1 vjeçar

24,90 €

 • 5% zbritje shtesë në produktet tjera
 • Broshurë kursimi deri në 100€
 • Kupona me vlerë kursimi 5€ dhe 10€
 • 1x Kupon për postë falas
 • Dhuratë për mirëseardhje
 • Zbritjet më të mira nga brendet më të mira
 • Mund të shfrytëzohet edhe nga anëtarët e familjes suaj
 • Produkte dhe çmime ekskluzive
 • Katalogjet e zbritjeve falas

Fillo kursimin tani!

club5-exclusive

Anëtarësim Ekskluziv

2 vjeçar

39,90 €

 • 5% zbritje shtesë në produktet tjera
 • Broshurë kursimi deri në 100€
 • Discounts up to 70%
 • Kupona me vlerë kursimi 5€ dhe 10€
 • 1x Kupon për postë falas
 • Dhuratë për mirëseardhje
 • Zbritjet më të mira nga brendet më të mira
 • Mund të shfrytëzohet edhe nga anëtarët e familjes tuaj
 • Produkte dhe çmime ekskluzive
 • Katalogjet e zbritjeve falas
 • Dhuratë për ditëlindje
 • Zbritje deri në 70%
 • Dhuratë me çdo dyshek Dormeo
 • Dhuratë me çdo set enësh Delimano
 • Kupona shtesë me vlerë 5€ dhe 10€
 • Kupon shtesë për postë falas

Fillo kursimin tani, dhe shijo përfitimet shtesë!

Club5 Offers KS

Rendit sipas Filtro sipas

Na vjen keq, nuk ka asnjë rezultat nga përzgjedhja juaj

Pastro të gjitha