Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Çizmet Komforte Për Femra Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-55%

Çizmet Walkmaxx Komforte janë zgjidhje përfekte për femrat të cilat vlerësojnë kualitetin dhe stilin. Me nje dizajn të sofistikuar dhe të kombinuara me rehatinë maksimale të cilën e ofron shualla e rrumbullakët, tani ju do të keni mundësi të dukeni bukur dhe të mbani këmbet tuaja aktive gjatë tërë kohës. Nëse ju preferoni të dukeni bukur mirëpo dëshironi më të mirën për këmbët tuaja, athëherë ju keni gjetur çizmet perfekte.

 • Shualli me Memory do ju ofrojë këmbëve më shumë rehati, duke ju mbajtur ngrohtë në ditët e ftohta të vjeshtes dhe dimrito
 • Shijoni kënaqësinë e jetës aktive duke mbajtur këmbët aktive gjatë tërë kohës
 • Këpucë përfekte për çdo rast
Çizmet Komforte Për Femra Comfort

Çmimi i regullt: 64,90 €


Çmimi Special: 29,21 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Çizmet Walkmaxx Komforte janë zgjidhje përfekte për femrat të cilat vlerësojnë kualitetin dhe stilin. Me nje dizajn të sofistikuar dhe të kombinuara me rehatinë maksimale të cilën e ofron shualla e rrumbullakët, tani ju do të keni mundësi të dukeni bukur dhe të mbani këmbet tuaja aktive gjatë tërë kohës. Nëse ju preferoni të dukeni bukur mirëpo dëshironi më të mirën për këmbët tuaja, athëherë ju keni gjetur çizmet perfekte.

 • Shualli me Memory do ju ofrojë këmbëve më shumë rehati, duke ju mbajtur ngrohtë në ditët e ftohta të vjeshtes dhe dimrito
 • Shijoni kënaqësinë e jetës aktive duke mbajtur këmbët aktive gjatë tërë kohës
 • Këpucë përfekte për çdo rast
Më shumë
Detajet e Produktit

Zbuloni kombinimin perfekt te Modes dhe Rehatise

Çizmet Walkmaxx Komforte janë zgjidhje përfekte për femrat të cilat vlerësojnë kualitetin dhe stilin. Me nje dizajn të sofistikuar dhe të kombinuara me rehatinë maksimale të cilën e ofron shualla e rrumbullakët, tani ju do të keni mundësi të dukeni bukur dhe të mbani këmbet tuaja aktive gjatë tërë kohës. Nëse ju preferoni të dukeni bukur mirëpo dëshironi më të mirën për këmbët tuaja, athëherë ju keni gjetur cizmet perfekte.

 • Shualli me Memory do ju ofrojë këmbëve më shumë rehati, duke ju mbajtur ngrohtë në ditët e ftohta të vjeshtes dhe dimrito 
 • Shijoni kënaqësinë e jetës aktive duke mbajtur këmbët aktive gjatë tërë kohës
 • Këpucë përfekte për cdo rast

Shtresa Memory për rehati maksimale dhe ngrohtësi

ërfitoni nga shtresa prej - 4 mm material memory, e cila ju jep më shumë komfort dhe ngrohtësi dhe mbron këmbët tuaja nga i ftohti. Nyjet e këmbës do ju jenë mirënjohëse me këtë shollë të butë për një absorbim edhe më të mirë të tronditjeve, e cila do reduktojë presionin në nyje dhe do të shpërndajë peshen trupore në mënyre të barabartë.

Presion i reduktuar në nyje për një ecje më të shëndetëshme

Këpucët Walkmaxx ulin presionin në këmbë. Ajo shpërndan peshën e trupit në mënyrë të barabartë, duke ju dhënë ndjesinë sikur po ecni zbathur.

Duke qenë se në vëndet ku presioni i peshës së trupit është më i lartë kanë shumë probleme, reduktimi i presionit në sajë të këpucëve Walkmaxx është i domosdoshem për shëndetin.

Këpucët janë shumë funksionale, dhe ato mundësojnë levizjen e të gjithë muskujve gjatë ecjes dhe përmirësimin e qarkullimit të gjakut.

Presion i larte

Sholle e sheshte

Presion i ulet

Shollë e rrumbullaket Walkmaxx

Me veti të Veçanta për t'ju Ndihmuar në Tonifikimin e Muskujve

Sholla e Rrumbullakët Walkmaxx është një risi dhe zgjidhja përfekte për një mënyre më natyrale të ecjes. Ajo promovon lëvizjen natyrale në formë të harkuar të këmbëve dhe rishpërndan presionin e ecjes nga nyjet tek muskujt, duke ju ndihmuar për të rritur aktivizimin e muskujve, përmirësuar qëndrimin e trupit dhe qarkullimin e gjakut dhe zvogëlon dhimbjet në fund shpine dhe në nyje.

Sholla e Rrumbullakët është e përbërë nga materiale të cilat garantojnë absorbimin e tronditjes, rehatisë dhe jetë gjatësisë, në mënyrë që çdo hap që bëni të jetë më i butë dhe më i shëndetshëm.

Ndërtimi i këpuces:

 • Pjesa e sipërme imitim lëkure PU
 • Sholla me material memory 4mm
 • shollë kartoni
 • copë najloni
 • Shollë e ndërmjetme PU
 • Shollë e poshtme prej gome
1 2 3 4 5 6

Si funksionon shualli i harkuar?

Shualli i harkuar shperndan peshën trupore dhe presionin në pjesën e gjunjëve, shputave dhe pjesën e poshtme, duke parandaluar dhimbjet dhe duke përmirësuar ecjen dhe qendrimin. Ato imitojnë dhe japin ndjesinë e të ecurit zbathur.

 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Reduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 • Parandalojnë enjtjen e këmbëve
1 2 3 4 5
 

Shuall i harkuar & mbështetje e butë për të përmirësuar rehatinë gjatë ecjes

 • Shualli i harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Shuall inovativ, I zgjerueshem dhe I adaptueshem 100% me formen e kembes suaj per te ju ofruar komfortin maksimal gjate ecjes.

 • Shtresa e xhelit ne shuallin e brendshem ju mundeson absorbim me te mire te presionit qe ushtrohet ne kembet tuaja dhe siguron qendrueshmeri ne çdo hap tuajin.

Rekomandohen për:

Rekomandohen për ata të cilët preferojnë të ecin gjatë dhe sigurisht me këpucë të rehatshme. Këto cizme rekomandohen veçanërisht për personat të cilët vuajnë nga sëmundje të ndryshme të këmbëve, duke përfshirë.

 • deformimin e shputave
 • enjtje
 • këmbë asimetrike
 • kallo, nyje dhe probleme të tjera

Ndërtimi i këpucëve:

 1. Shollë gome, tabani është prodhuar nga UP*.
 2. Sfungjeri 4 mm i butë në shollën e brendëshme jep rehati dhe ngrohtësi gjatë ditëve të ftohta të dimrit.
 3. Pjesa e sipërme e këpucevë është bërë prej lekure UP.

Këpucët walkmaxx me qafë për femra do tu sigurojnë këmbëve tuaja rehati superiore.

 • Këpucët Walkmaxx kanë tabanin këndor nga toka në thembra dhe gishta. Ky lloj mund të ndihmojë në uljen e presionit mbi këmbë në një sërë mënyrash.
 • Sholla e rrubullakosur e ndalon këmbën për të shkuar para, duke u mundësuar thembrave dhe shputave një lëvizje normale dhe ul nivelin e presionit në këmbë.
 • Mbushja e butë i siguron thembrës një rehati maksimale gjatë gjithë ditës.
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues, PU
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) elastike, Lëkurë PU
Ngjyrat e disponueshme kafe, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star