Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Atlete Leisure Të Larta

Photo
Video

Ndjehuni dhe dukuni bukur me atletet me qafë

Walkmaxx ju ndihmon në aktivizimin e muskujve, shpërndarjen e peshës trupore, përmirësimin e qëndrimit, lehtësin e dhimbjeve dhe levizje natyrale.
  • Për dy gjinitë
  • Shtresë memory për rehati në çdo hap
  • Sholla e harkuar për aktivizimin e muskujve
  • Ngjyra të cilat shkojnë me çdo veshje
Atlete Leisure Të Larta
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 60