Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
ID: 106146755 SKU: 1000170317

Mprehës thikash Extreme Delimano Brava

100 100 1
Përshkrim I shkurtër

Ky Mprehës thikash nga linja Brava, është dizajnuar për t’i mprehur në mënyrë të sigurtë, të shpejtë dhe efikase të gjitha tehet, madje edhe ato të dhëmbëzuara. Është punuar me materiale mprehëse cilësore dhe është ideal pothuajse për të gjitha materialet e teheve – aliazh, karbon ose çelik inox. Në pjesën e poshtme ka një kupë thithëse, në mënyrë që lehtësisht të vendoset në sipërfaqe dhe të qëndrojë në mënyrë të sigurtë.

Momente magjike me oferta festive!
Mprehës thikash Extreme Delimano Brava
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Ky Mprehës thikash nga linja Brava, është dizajnuar për t’i mprehur në mënyrë të sigurtë, të shpejtë dhe efikase të gjitha tehet, madje edhe ato të dhëmbëzuara. Është punuar me materiale mprehëse cilësore dhe është ideal pothuajse për të gjitha materialet e teheve – aliazh, karbon ose çelik inox. Në pjesën e poshtme ka një kupë thithëse, në mënyrë që lehtësisht të vendoset në sipërfaqe dhe të qëndrojë në mënyrë të sigurtë.

Më shumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (1 Vlerësime)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Bahtir Binaku

www.delimano-ks.com

Shum i mir
Esht edomozdoshme ta kesh nji produkt te till per nji familje apo per nji kuzhin esht produkt me madhesi te vogel dhe shum produktive