Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në
Deri në -70%

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! POSTA FALAS për çdo porosi!

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! POSTA FALAS për çdo porosi!

 
[banner_timer]
 

Xhezve elektrike Delimano Joy

Photo
Video

Përgatitja e kafes dhe çajit është bërë më e lehtë dhe më e shpejtë se kurrë, me xhezven elektrike Joy. Kjo xhezve e vlon ujin në më pak se një minutë dhe dorëza praktike ju mundëson mbajtje të sigurtë, në mënyrë që të mos digjeni. Është kaq praktike, saqë mund ta merrni me vete kudo. Për ta pastruar, vetëm largojeni nga bazamenti dhe futeni nnë enëlarëse. Ka kapacitet prej 250 ml.

Xhezve elektrike Delimano Joy
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 60
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Përgatitja e kafes dhe çajit është bërë më e lehtë dhe më e shpejtë se kurrë, me xhezven elektrike Joy. Kjo xhezve e vlon ujin në më pak se një minutë dhe dorëza praktike ju mundëson mbajtje të sigurtë, në mënyrë që të mos digjeni. Është kaq praktike, saqë mund ta merrni me vete kudo. Për ta pastruar, vetëm largojeni nga bazamenti dhe futeni nnë enëlarëse. Ka kapacitet prej 250 ml.

Më shumë
Përshkrimi

Xhezve elektrike praktike për vlim të shpejtë

Xhezvja Delimano Joy ka një opsion rrotullimi prej 360 shkallë për shërbim më të lehtë dhe për përgatitjen e pijeve të nxehta. E sigurtë dhe praktike për përdorim.

Ka kapacitet prej 250 ml, që është sasi e mjaftueshme për dy gota uji të nxehtë brenda një minuti. Ideale për kafe, çaj apo pije të tjera të ngrohta, sidomos kur keni shumë të ftuar dhe iu duhet t'i shërbeni sa më shpejt.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.