Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
-40%
ID: 110067001 SKU: 110067001

Ibrik qelqi Joy Delimano

Përshkrim I shkurtër

Përgatitni ujë të ngrohtë për çaj apo kafe të shijshme në mëngjes, me ibrikun elektrik prej qelqi Joy. Ky ibrik i fuqishëm, me një kapacitet 1.7l dhe fuqi deri në 2200W e vlon ujin jashtëzakonisht shpejt, të cilit mund ta shihni përmes qelqit të tejdukshëm. Posedon filter prej çeliku inox, hapje automatike dhe mbrojtje nga vlimi i thatë. Pasi të vlojë uji, mund ta përdorni pa kabllo.

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 17,94 €

Black Friday po mbaron, shfrytëzo ofertën më të mirë vitit!
Oferta vlen vetëm edhe
Ibrik qelqi Joy Delimano
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 2-4 javë
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Përgatitni ujë të ngrohtë për çaj apo kafe të shijshme në mëngjes, me ibrikun elektrik prej qelqi Joy. Ky ibrik i fuqishëm, me një kapacitet 1.7l dhe fuqi deri në 2200W e vlon ujin jashtëzakonisht shpejt, të cilit mund ta shihni përmes qelqit të tejdukshëm. Posedon filter prej çeliku inox, hapje automatike dhe mbrojtje nga vlimi i thatë. Pasi të vlojë uji, mund ta përdorni pa kabllo.

Më shumë
Përshkrimi

Ngrohni ujin në temperaturë perfekte me këtë ibrik të mrekullueshëm

Vloni ujë për çkado që ju duhet: çaj, kafe, kapuçino dhe jo vetëm, me super ibrikun elektrik prej qelqi - Joy. Ky ibrik praktik me kapacitet 1.7l dhe fuqi 2200W e vlon ujin jashtëzakonisht shpejt, duke ju mundësuar ta përgatisni mëngjesin më shpejt. Përdoreni për të vluar ujë të ngrohtë për:

  • Çaj apo kafe të shijshme;
  • Pije të ngrohta që i merrni me vete;
  • Qull të shijshëm;
  • Supa të ngrohta në shtëpi apo zyre;
  • Protein shakes të ngrohta;
  • Ushqim për bebe;
  • Patate, oriz, makarona, etj.
Ibrik qelqi Joy

Dizajn elegant me dritë LED që bie në sy

Ibriku elektrik Joy përbëhet nga një xham i lëmuar dhe çeliku inox. Xhami i tejdukshëm, pos që i shton elegancë pajisjes, ju mundëson ta vrojtoni shkallën e ujit gjatë vlimit. Xhami borosilikat i qëndrueshëm (material i pastër dhe natyral) siguron shok termik dhe një shije të pastër e autentike të ujit.

  • Ibrik qelqi Joy
  • Ibrik qelqi Joy
  • Ibrik qelqi Joy

Me një shikim të shpejtë nga e tërë dhoma, ju mund ta shihni nëse ibriku është i ndezur ose i fikur - falë treguesit të dritave LED. Për më tepër, pjesa e poshtme e ibrikut theksohet me dritë LED, duke e bërë edhe më elegant.

Dizajn pa kabllo, për përdorim më të sigurtë

Ibriku elektrik Joy ka një strukturë pa kabllo, pra pas vlimit të ujit, mund ta hiqni nga baza dhe ta përdorni pa kabllo. Po ashtu, kabllo mbështillet rreth bazës, prandaj ju ndihmon ta mbani në kuzhinë pa rrëmujë.

Për t’ju mundësuar përdorim sa më të sigurtë, ky ibrik posedon mbrojtje ndaj vlimit të thatë dhe fikje automatike. Po ashtu, ka një dorezë të përshtatshme që ju mundëson ta kapni në mënyrë të sigurtë.

Ibrik qelqi Joy

Pastrohet & mirëmbahet lehtë

Ibriku Joy pastrohet shumë lehtë, sepse ka një hapje të gjerë. Po ashtu përmban filter prej çeliku inox. Kur ndotet, vetëm hiqeni, pastrojeni dhe kthejeni në vend. Ibrikët prej qelqi pastrohen më lehtë dhe e shmangnin më shumë grumbullimin e gëlqeres.

Ibrik qelqi Joy
Specifikat Teknike Shiko përbërjen, materialet dhe specifikat teknike që përkëdhelin këmbët tuaja.
Dimensionet 25,5x16cm
Material xham

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star