Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-50%
ID: 110016393 SKU: 110016393

Blender dore 3në1 Delimano Joy

Përshkrim I shkurtër

Blenderi i dorës 3në1 Delimano Joy është gjithçka që ju nevojitet për përgatitjen e ushqimeve - është një blender, një grirërs dhe një mikser. Ju mund të bluani dhe përzieni ushqimin direkt në enë, ose mund të përdorni kavanozin 700ml me shkallë matëse ose gotën për copëtim, të dyja me një fund anti-rrëshqitës për përdorim të sigurt. Shpejtësia fikse dhe shpejtësia e ndryshueshme do të lehtësojnë të gjitha kërkesat tuaja. Çeliku inox dhe fuqia prej 600W do të ju sigurojnë rezultate të shkëlqyera.

Çmimi i rregullt: 59,90 €


Çmimi special: 29,95 €

Blender dore 3në1 Delimano Joy
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
Më shumë

Blenderi i dorës 3në1 Delimano Joy është gjithçka që ju nevojitet për përgatitjen e ushqimeve - është një blender, një grirërs dhe një mikser. Ju mund të bluani dhe përzieni ushqimin direkt në enë, ose mund të përdorni kavanozin 700ml me shkallë matëse ose gotën për copëtim, të dyja me një fund anti-rrëshqitës për përdorim të sigurt. Shpejtësia fikse dhe shpejtësia e ndryshueshme do të lehtësojnë të gjitha kërkesat tuaja. Çeliku inox dhe fuqia prej 600W do të ju sigurojnë rezultate të shkëlqyera.

Më shumë
Përshkrimi

Pajisje e vogël por e sigurt për kuzhinën tuaj

Thjesht zhytni boshtin e blenderit për të përzier, copëtuar, rrahur, bluar ose për të bërë pure direkt në enën, gotën apo tenxheren tuaj duke kursyer kohën dhe çrregullimet. Kur të keni përfunduar, thjesht lani me ujë të bollshëm. Blenderi i dorës Delimano Joy kombinon 3 pajisje të ndryshme në 1. Grirërs për qepë dhe perime, blender për supa dhe smoothies dhe mikser elektrik për deserte të shijshme.

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Blender

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Grirës

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Mikser

Blender – 5 përparësi që e bëjnë këtë blender të përsosur

 • Dorëza e gjatë mund t'i arrij të gjitha thellësitë e enës
 • Gjatësia e dorëzes redukton spërkatjen
 • I përshtatet dorës për bluarje të lehtë dhe të sigurt
 • Pjesë që largohen lehtë, dhe të sigurta për pastrim në enëlarëse
 • Forma e lakuar ju mundëson të lëvizni jo vetëm rreth e rrotull por edhe poshtë - lartë
 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Për bluarje të nxehtë

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Për bluarje të ftohtë

Grirërs - Zgjidhja perfekte per grirjen e ushqimeve

Ju mund ta përdorni atë si grirës elektrik. Ju mund lehtësisht ta rregulloni shpejtësinë/fuqinë e grirjes nga më e dendur në më pak e dendur dhe e kundërta. Ena për grirje mund të lahet në enëlarëse dhe ka një bazament anti-rrëshqitës për përdorim të sigurt dhe një shkallë matëse.

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Grirja e grimcinave

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Grirje e bimëve të freskëta

Mikser elektrik

Me pjesët shtesë për tundje ju mund ta ndryshoni pajisjen nga blender në mikser për një moment. Me fuqi motorike 600W me një shpejtësi fikse dhe një të ndryshueshme, është mjaftueshëm e fuqishme për të përzier të gjithë përbërësit që dëshironi.

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Krema

 • Delimano Joy Hand Blender Set

  Salca të ndryshme

Si të masni numrin e këmbës? Shiko tabelën dhe gjeje madhësinë e duhur për këmbën tënde.

Informacione teknike

 • Dy opsione shpejtësia: një shpejtësi fikse + një shpejtësi variabile
 • 220-240V
 • Fuqia: 600W
 • Kapaciteti i kavanozit: 700ml, BPA e pastër
 • Kapaciteti i gotës: 500ml, BPA e pastër
 • Boshti i çelikut inox
 • Zhurma më e vogël se 85db
 • RPM prej 6.500-13.500 ±20% RPM
Specifikat Teknike Shiko përbërjen, materialet dhe specifikat teknike që përkëdhelin këmbët tuaja.
Karakteristika të tjera 1 fixed speed + stepless variable speed; Power: 600W; Blending pitcher capacity: 700ml

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star