Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
ID: 110024520 SKU: 110024520

Tenxhere Multicooker 20në1 Delimano

Përshkrim I shkurtër

Kjo tenxhere elektrike i ka të gjitha cilësitë që ju duhen për të përgatitur ushqime të shumëllojshme, të shijshme dhe të shëndetshme! Me 20 programe gatimi, funksionin për ngrohje dhe funksionin shtesë për përgatitjen e jogurtit, do t’ju sjellë rezultate të përsosura në gatim. Është e punuar prej çelikut inox dhe ka mbrojtje nga mbingrohja. Po ashtu, ka kapacitet 5l dhe fuqi 900W.

Tenxhere Multicooker 20në1 Delimano
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
Më shumë

Kjo tenxhere elektrike i ka të gjitha cilësitë që ju duhen për të përgatitur ushqime të shumëllojshme, të shijshme dhe të shëndetshme! Me 20 programe gatimi, funksionin për ngrohje dhe funksionin shtesë për përgatitjen e jogurtit, do t’ju sjellë rezultate të përsosura në gatim. Është e punuar prej çelikut inox dhe ka mbrojtje nga mbingrohja. Po ashtu, ka kapacitet 5l dhe fuqi 900W.

Më shumë
Përshkrimi

Kuzhinier personal për çdo familje

Multicooker 20në1 gatuan për ju, juve ju mbetet vetëm t’i vendosni përbërësit dhe ta zgjedhni programin! Kjo pajisje gatuan 50% më shpejtë se tenxheret e zakonshme dhe mund të përdoret shumë lehtë, pasi paneli i prekjes është dizajnuar qartë dhe gjithçka funksionon me prekjen e një funksioni!

Multicooker 20në1

Gatimi kurrë s’ka qenë më i lehtë

Multicooker 20në1 ka 20 programe të ndryshme, dhe secilin mund ta kurdisni për ta përgatitur ushqimin kur të keni nevojë. Me funksionin për përgatitje të mëvonshme, Multicooker do t’ju mirëpresë në shtëpi me aromën e një ushqimi të ngrohtë e të shijshëm! Po ashtu, funksioni për ngrohje nuk e lë ushqimin të ftohet. Ky funksion nuk e zien përsëri ushqimin, vetëm e mban të ngrohtë për çdo kohë. Multicooker është kaq praktik dhe i dobishëm dhe ju ofron shumë lloje gatimi!

Multicooker 20në1

Përgatisni lloje të ndryshme të ushqimeve

MMulticooker 20në1 shkon përtej tenxhereve të zakonshme, e madje edhe përtej tenxhereve për gatim të ngadaltë. Kjo pajisje ju mundëson të përgatisni ushqime të shijshme dhe të llojllojshme në shtëpi. Falë 20 programeve, ju ofron mundësi të shumta:

 • Përgatisni mishëra të ndryshëm dhe perime
 • Gatim në avull ose gatim të ngadaltë
 • Gatuani oriz të bardhë, të kaftë ose fasule
 • Gatuani supa apo salca të shijshme
 • Jogurt
 • ... dhe jo vetëm!
 • Multicooker 20në1
  Supa kremoze
 • Multicooker 20në1
  Mish të shijshëm për hamburgerë
 • Multicooker 20në1
  Oriz të shijshëm
 • Multicooker 20në1
  Jogurt të freskët
 • Multicooker 20në1
  Mishëra të ndryshëm
 • Multicooker 20në1
  Ushqim deti
 • Multicooker 20në1
  Ëmbëlsira shtëpie
 • Multicooker 20në1
  Perime

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star