Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
RISI
SKU: 99-1000195019

Tigan Stone Legend Black Delimano

Përshkrim I shkurtër

I qëndrueshëm dhe elegant, ky tigan është enë e domosdoshme për kuzhinën tuaj. I punuar me çelik-karbon & smalt, tigani ka veti rezistente ndaj ngjitjes dhe gërvishtjes. Për më tepër, përmban grimca të vërteta guri, për t’i dhënë ushqimit një shije sa më tradicionale. Në dispozicion në madhësitë: 20, 24 dhe 28cm.

Nga 23,98 € Nga
Momente magjike me oferta festive!
Tigan Stone Legend Black Delimano
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

I qëndrueshëm dhe elegant, ky tigan është enë e domosdoshme për kuzhinën tuaj. I punuar me çelik-karbon & smalt, tigani ka veti rezistente ndaj ngjitjes dhe gërvishtjes. Për më tepër, përmban grimca të vërteta guri, për t’i dhënë ushqimit një shije sa më tradicionale. Në dispozicion në madhësitë: 20, 24 dhe 28cm.

Më shumë
Përshkrimi

Linja më e re e enëve Stone Legend nga Delimano

Tigani Stone Legend Black është pjesë e linjës së re të enëve të gatimit në familjen e famshme Stone Legend. Një ngjyrë e zezë shumë e veçantë e bën një shtesë të bukur dhe elegante për çdo kuzhinë, ndërsa materialet supreme sigurojnë që çdo pjesë të jetë një fitues absolut në gatimet tuaja.

Fuqia e karbonit, çelikut dhe gurit të vërtetë, të bashkuara në një tigan

Ky tigan është alternativa juaj më e mirë kur skuqni çdo lloj ushqimi ngjitës, pasi nuk ngjitet dhe madje mund të përgatisni ushqim me një sasi minimale vaji. Baza e tij është bërë nga kombinimi jashtëzakonisht i fortë çeliku-smalt që zgjat me vite, dhe është i veshur me një nga materialet më të mira dhe më të forta në treg - Quantanium. Kjo shtresë e famshme përmban grimca të vërteta guri që e bëjnë veshjen edhe më të fortë. Sipërfaqja është shumë e lëmuar, kështu që është e garantuar që çdo ushqim thjesht do të rrëshqasë në tigan. Dhe mund të përdorni edhe me aksesor metalik!

Shija origjinale e gatuar në gurë të vërtetë

Shtimi i gurëve të vërtetë në këtë tigan bën të gjithë ndryshimin pasi gurët e ngrohin ushqimin tuaj ndryshe – gurët lëshojnë gradualisht nxehtësinë, kështu që ushqimi gatuhet gradualisht, që do të thotë se lagështia natyrale, vitaminat dhe aroma mbeten të mbyllura, të ruajtura mirë brenda ushqimit. Gatimi në kuantan i jep ushqimit shijen tradicionale si të gatuar në gur të vërtetë.

Tigan perfekt edhe për ushqimet që ngjiten më shumë

A keni luftuar ndonjëherë me vezë të fërguara, pulë, peshk ose mish viçi pa dhjamë? Të gjitha këto ngjiten në sipërfaqe - por jo me Stone Legend Black. Quantanium lejon gatimin me pak yndyrë me vaj minimal, por parandalon ngjitjen e ushqimit - dhe veshja nuk do të konsumohet me kalimin e kohës.

Pas gatimit mund ta hidhni tiganin në enëlarëse ose ta lani me duar pa mundim me pak sapun.

Specifikat Teknike Shiko përbërjen, materialet dhe specifikat teknike që përkëdhelin këmbët tuaja.
Dimensionet 14cm, 20cm, 24cm, 28cm
Material çeliku i karbonit, enamel
Material interieri QuanTanium Real Stone
Materiale Bazë hekur
Mund të lahet në enëlarëse Po

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star