Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
RISI
ID: 110066790 SKU: 110066790

Tigan Grill Stone Legend Black Delimano

Përshkrim I shkurtër

Kënaquni me biftekë të pjekur në skarë, brinjë, suvlaki, peshk, djathë ose perime gjatë gjithë vitit me ndihmën e Tiganit Delimano Stone Legend Black. Bërë nga smalt i fortë dhe një bazë e kombinuar prej çeliku të karbonit. Me veshje kuantanium jo ngjitëse me grimca të vërteta guri për të siguruar rezultat të përsosur dhe shije të shijshme të pjekur në skarë që të gjithë e duan. Përmasat: 27x27 cm.

Momente magjike me oferta festive!
Tigan Grill Stone Legend Black Delimano
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Kënaquni me biftekë të pjekur në skarë, brinjë, suvlaki, peshk, djathë ose perime gjatë gjithë vitit me ndihmën e Tiganit Delimano Stone Legend Black. Bërë nga smalt i fortë dhe një bazë e kombinuar prej çeliku të karbonit. Me veshje kuantanium jo ngjitëse me grimca të vërteta guri për të siguruar rezultat të përsosur dhe shije të shijshme të pjekur në skarë që të gjithë e duan. Përmasat: 27x27 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Gatuani ushqime skare gjatë gjithë vitit

E bërë nga baza e fortë, tigani grill Delimano Stone Legend është ideal për t'i dhënë ushqimit tuaj atë aromë të shijshme të pjekur në skarë, duke i lënë gjithashtu ato linja elegante të pjekjes për një përfundim me pamje profesionale. E përfunduar në një ngjyrë të zezë elegante, jo vetëm që ky tigan është i sigurt se do t'i lërë ushqimet tuaja të duken të bukura, por ju siguron gjithashtu që të gatuani me stil, dhe është e sigurt që do të tërheqë vëmendjen e të ftuarve në kuzhinën tuaj.

Veshje smalti për rezistencë ndaj gërvishtjeve dhe ngjyrë të qëndrueshme

Veshja e smaltit kontribuon me veti të shkëlqyera që plotëson të gjitha kërkesat që mund të keni në enët legjendare të gatimit. Siguron që tigani juaj të ruajë vetitë e tij të ngjyrës me kalimin e kohës, NUK MUND të digjet, është kimikisht rezistent duke parandaluar çdo tym të dëmshëm që të futet në ushqimin tuaj, rezistent ndaj gërvishtjeve dhe i qëndrueshëm gjatë viteve.

Veshje kuantanike për biftekët me pak yndyrë, peshk ose perime

E krijuar për të ngrohur shpejt dhe në mënyrë të barabartë, si dhe për të mbajtur nxehtësinë gjatë gatimit, Quantanium siguron rezultate të barabarta çdo herë. Sipërfaqja e saj e lëmuar dhe jo poroze siguron që ushqimi juaj të gatuhet në mënyrë të barabartë kudo që të jetë në tigan – dhe nuk keni nevojë ta mbytni ushqimin në vaj, një pikë e vogël vaji do ta bëjë këtë. Mund të përdorni edhe enë metalike pasi veshja kuantanium është jashtëzakonisht e fortë.

Qoftë gjoksi i shijshëm i pulës, ose fileto salmon, jo vetëm që ushqimi juaj do të duket i mrekullueshëm, por do të jetë i shijshëm me lëng dhe i gatuar në mënyrë të barabartë.

Pastrim shumë i lehtë

Për pastrimin e lehtë, Quantanium sigurohet që ushqimi juaj të jetë gatuhet lehtë duke rrokullisur dhe lëvizur nëpër tigan pa u ngjitur, dhe çdo grimcë e djegur largohet me dorë ose në enëlarëse me lehtësi kur të keni mbaruar gatimin, duke mbajtur tigani juaj duket më i miri për vitet në vijim.

Me gurë të vërtetë dhe grimca titani

Veshja kuantanike është 100% jotoksike dhe mund t'i rezistojë temperaturave të larta pa lëshuar tym të dëmshëm. Përveç kësaj, ai përmban gurë të vërtetë dhe grimca titani që dërgojnë nxehtësinë në ushqim gradualisht, kështu që lagështia natyrale, vitaminat dhe mineralet qëndrojnë të mbyllura brenda ushqimit. Shtimi i gurëve i jep ushqimit shijen tradicionale si të gatuar në gurë të vërtetë në zjarr të hapur

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star