Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
SKU: 99-1000105862

Tenxhere Stone Legend Pro Delimano

Përshkrim I shkurtër

Zieni salca, supë apo gjellëra të ndryshme me këtë tenxhere të përsosur për çdo kuzhinë. Ka veshje jo-ngjitëse 5 shtresore Quantanium dhe sipërfaqe të fortë, por të lëmuar. Mund të përdoret në të gjitha pllakat, e madje edhe në furrë, sepse ka doreza prej çeliku inox. Kjo tenxhere cilësore është rezultat i kombinimit smalt-çelik inox dhe është në dispozicion në 3 madhësi: 20, 24 dhe 26cm.

Tenxhere Stone Legend Pro Delimano
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Zieni salca, supë apo gjellëra të ndryshme me këtë tenxhere të përsosur për çdo kuzhinë. Ka veshje jo-ngjitëse 5 shtresore Quantanium dhe sipërfaqe të fortë, por të lëmuar. Mund të përdoret në të gjitha pllakat, e madje edhe në furrë, sepse ka doreza prej çeliku inox. Kjo tenxhere cilësore është rezultat i kombinimit smalt-çelik inox dhe është në dispozicion në 3 madhësi: 20, 24 dhe 26cm.

Më shumë
Përshkrimi

Për gjellëra të mrekullueshme, me shije tradicionale

Doni të përgatisni salca, supë, pasta, oriz, gullash, fasule të zier apo ndonjë gjellë tjetër? Kjo tenxhere është e duhura. Ka sipërfaqe cilësore me veshje 5 shtresore Quantanium, prandaj nuk e ngjitë ushqimin dhe pastrohet lehtë. Veshja është e përforcuar me grimca guri dhe titani, prandaj nxehtësia shpërndahet në tërë enën dhe ushqimet i ruajnë lëngjet natyrale, vitaminat dhe shijen.

Kjo tenxhere është punuar nga kombinimi i dy materialeve të përsosura për enë kuzhine: smalt dhe çelik inox.

Pse smalt?

Smalti ka disa veti të shkëlqyera, të cilat në mënyrë të përsosur përmbushin kriteret për një enë cilësore:

 • Sipërfaqe jo-poroze, e fortë, por e lëmuar
 • Rezistent ndaj kimikateve
 • 100% i riciklueshëm, pra, eko-miqësor
 • I qëndrueshëm
 • Rezistent ndaj gërvishtjes
 • E ruan ngjyrën
 • Pastrohet lehtë
 • Nuk mund të digjet

Pse veshje Quantanium?

Disa nga vetitë dhe dobitë e veshjes 5 shtresore Quantanium janë:

 • Materiale jo-toksike – 100% pa PFOA, andaj kimikatet e dëmshme nuk mund të depërtojnë në ushqimin tuaj.
 • Jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjes, andaj veshja shumë e sigurtë nuk lejon depërtimin e kimikateve, siç ndodhë me enët PTFE.
 • Veshja Quantanium me grimca guri është e përforcuar edhe me grimca titani.
 • Grimcat e gurit e ruajnë nxehtësinë dhe e shpërndajnë gradualisht te ushqimi, prandaj ushqimi ruan lëngjet natyrale, vitaminat dhe shijen.
 • Mund të gatuani me pak yndyrë – me një pikë vaji.
 • I jep ushqimit shije tradicionale, sikur të ishte gatuar në guri.
 • Sipërfaqe cilësore jo-ngjitëse.
 • Mund të përdoret me vegla apo aksesorë metali.
 • Pastrohet lehtë, mund të lahet në enëlarëse.
Specifikat Teknike Shiko përbërjen, materialet dhe specifikat teknike që përkëdhelin këmbët tuaja.
Material interieri QuanTanium Real Stone
Materiale Bazë stainless steel
Mund të lahet në enëlarëse Po
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz, induksion

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star