Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
-300€
SKU: 99-1000189128

Çarçaf me llastik Black Diamond Dormeo

Përshkrim I shkurtër

Rifreskoni shtratin dhe shtoni më shumë rehati me çarçafin cilësor Black Diamond! Ky çarçaf 100% prej pambuku ka llastik në të katër qoshet, andaj qëndron mirë për dyshek, duke ju mundësuar gjumë të rehatshëm. S’ka më çarçafë që grumbullohen apo rrëshqasin nga dysheku – zgjedhni tani mes 2 ngjyrave dhe 6 madhësive të çarçafit Black Diamond. Mund të lahet në 60°.

Çmimi i rregullt: Nga 14,90 € Nga


Çmimi special: Nga 11,32 € Nga

5% EXTRA zbritje vlen vetëm edhe
Çarçaf me llastik Black Diamond Dormeo
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Rifreskoni shtratin dhe shtoni më shumë rehati me çarçafin cilësor Black Diamond! Ky çarçaf 100% prej pambuku ka llastik në të katër qoshet, andaj qëndron mirë për dyshek, duke ju mundësuar gjumë të rehatshëm. S’ka më çarçafë që grumbullohen apo rrëshqasin nga dysheku – zgjedhni tani mes 2 ngjyrave dhe 6 madhësive të çarçafit Black Diamond. Mund të lahet në 60°.

Më shumë
Përshkrimi

Rifreskoni shtratin tuaj

Dormeo e di se çka është më e mira për gjumë cilësor e të rehatshëm. Në cilësinë e gjumit luajnë rol edhe çarçafët, të cilët duhet t’i ndërroni kohë pas kohe. Andaj, kemi krijuar çarçafin me llastik Black Diamond, i cili është shumë i përshatshëm dhe ofron ndjesi butësie për lëkurën tuaj.

Nuk lëvizë nga dysheku

S’ka më çarçafë që grumbullohen dhe rrëshqasin nga dysheku – çarçafi Black Diamond ka llastik në të katër anët, andaj edhe mbahet mirë për dyshek. Flini më rehat dhe zgjohuni pa u brengosur se do të duhet ta rregulloni përsëri çarçafin. Ky çarçaf ju ofron rehati, ju kursen kohë dhe duket bukur në shtratin tuaj.

I punuar nga pambuku 100% natyral

I butë, i qëndrueshëm, i ajrosshëm dhe absorbues - pambuku është materiali i përsosur për lëkurë. Pambuku po ashtu është përçues i shkëlqyer i nxehtësisë, duke ju ndihmuar të qëndroni freskët gjatë verës, ngrohtë gjatë dimrit dhe rehat gjatë gjithë vitit. Andaj edhe ky çarçaf është i punuar nga pambuku 100% natyral.

Mirëmbahet lehtë

Pambuku mirëmbahet lehtë dhe mund të lahet në rrobalarëse, në temperaturë 60°C. Po ashtu, e ruan ngjyrën për vite me radhë dhe pas larjeve bëhet më i butë dhe më i lëmuar, duke i ofruar lëkurës butësi dhe freski.

Dy ngjyra, gjashtë madhësi

Ky çarçaf vjen në dy ngjyra klasike që i shtojnë elegancë çdo dhome gjumi: hiri dhe ngjyrë rëre. Mund të përdoret për dyshek deri në 30cm lartësi dhe është në dispozicion në gjashtë madhësi: 90X200, 120X200, 140x200, 160x200, 180x200 dhe 200x200.

Pjesë e koleksionit ekskluziv Black Diamond

Ky çarçaf është pjesë e koleksionit Black Diamond. Linja ekskluzive e Dormeo-s, Black Diamond ka edhe jastëkë, shtresa, peshqirë, llampa dhe jo vetëm. Ju mund t’i kombinoni sipas dëshirës, për t’i shtuar më shumë luks dhomës suaj.

Specifikat Teknike Shiko përbërjen, materialet dhe specifikat teknike që përkëdhelin këmbët tuaja.
Material 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme hiri, sand
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star