Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
-65%
ID: 110063874 SKU: 110063874

Jastëk klasik Black Diamond Dormeo

Përshkrim I shkurtër

Jastëku klasik Black Diamond është i pasur me materialet & tretmanet më të njohura nga Dormeo, për t’ju ofruar gjumë sa më të mirë. Jastëku përmban mikrofibra ,strong>Wellsleep® për t’ju ofruar butësi dhe mbështetje. Po ashtu, është i pasur me trajtimin HeiQ Smart për rregullimin e temperaturës, në mënyrë që t’ju mbajë freskët gjatë verës dhe më ngrohtë gjatë dimrit. Kurse sistemi AirX siguron që jastëku të qëndrojë i freskët, i thatë dhe të ajroset. Dimensionet: 50x70cm.

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 17,47 €

Jastëk klasik Black Diamond Dormeo
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Jastëku klasik Black Diamond është i pasur me materialet & tretmanet më të njohura nga Dormeo, për t’ju ofruar gjumë sa më të mirë. Jastëku përmban mikrofibra ,strong>Wellsleep® për t’ju ofruar butësi dhe mbështetje. Po ashtu, është i pasur me trajtimin HeiQ Smart për rregullimin e temperaturës, në mënyrë që t’ju mbajë freskët gjatë verës dhe më ngrohtë gjatë dimrit. Kurse sistemi AirX siguron që jastëku të qëndrojë i freskët, i thatë dhe të ajroset. Dimensionet: 50x70cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jastëku i duhur është çelësi për gjumë të shëndetshëm

Një jastëk i fortë, me gunga dhe mbushje të shpërndarë në mënyrë të pabarabartë shumë lehtë mund t’ua prishë natën, duke bërë që të zgjoheni me dhimbje në qafë dhe shpinë. Prandaj është e rëndësishme ta ndërroni rregullisht jastëkun, por edhe ta zgjedhni të duhurin. E kur bëhet fjalë për jastëkë cilësorë, padyshim se adresa e duhur është Dormeo

Wellsleep®, HeiQ dhe AirX - kombinimi për një jastëk të përsosur

Ky jastëk vjen në një stil klasik dhe përmban 3 teknologji/trajtime cilësore për t’ju siguruar gjumë më të mirë.

  1. Bërthama e jastëkut është e mbushur me mikrofibra Wellsleep®. Ky material i avancuar e bën jastëkun të butë e të ajrosshëm. Po ashtu ka edhe veti të shkëlqyera termike, thithje minmale të lagështisë, dhe është i qëndrueshëm ndaj njollave dhe mykut.
  2. Trajtimi HeiQ Smart është një teknologji revolucionare e tekstilit, e inspiruar nga natyra - për të siguruar kontroll dinamik të temperaturës. Ky jastëk ju mban freskët gjatë verës, më ngrohtë gjatë dimrit dhe është efektiv deri pas 50 larjeve.
  3. Jastëku është i mbuluar me 3cm materiale AirX, për të siguruar qarkullim të ajrit dhe një ambient gjumi të freskët.

I përshtatshëm për të gjitha pozitat e fjetjes

Jastëku do t’ju ofrojë rehati dhe mbështetje, pamarrë parasysh në cilën pozitë flini: në shpinë, në bark apo anash. Po ashtu, ju mund ta përshtatni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut duke ia hequr një pjesë të mbushjes, varësisht sipas nevojës suaj.

Pjesë e koleksionit tonë ekskluziv

Jastëku ka një dizajn elegant, me ngjyrë të bardhë dhe hiri, me dimensione 50x70c dhe mund të lahet. Është pjesë e linjës Black Diamond dhe ju mund ta kombinoni edhe me jorgan, çarçafë, peshqirë, mbulesa dhe aksesorë të tjerë nga kjo linjë.

Specifikat Teknike Shiko përbërjen, materialet dhe specifikat teknike që përkëdhelin këmbët tuaja.
Baza 100% PES ball fiber
Dimensionet 50x70cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 40% PES fiber + 60% Cellsolution Clima fiber
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet Machine washable

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star