Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në
Deri në -70%

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! POSTA FALAS për çdo porosi!

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! POSTA FALAS për çdo porosi!

 
[banner_timer]
 

Set i çarçafëve Ethnic II Dormeo

Photo
Video
-35%

Freskojeni dhomën me çarçafët Ethinc II, të punuar të cilët janë nga pambuku natyral dhe me endje sateni, për ndjesi sa më të mirë ndaj lëkurës. Këta çarçafë kanë modele frymëzuar nga trashëgimia europiane, vijnë në disa dizajne tërheqëse, kombinohen në 4 mënyra dhe mund të lahen tërësisht në 60°C. Zgjedhni setin që ju duhet:

 • Një këllëf për jorgan 140x200cm + një këllëf për jastëk 50x70cm, ose
 • Një këllëf për jorgan 200x200cm + dy këllëfë për jastëkë 50x70cm
 • MAYDAYS - Oferta më e mirë ndonjëherë
  Set i çarçafëve Ethnic II Dormeo

  Nga Çmimi i rregullt: 39,90 € Nga


  Çmimi special: 25,94 € Nga

  Zgjedh opsionin
  Telefono falas në: 0800 100 60
  Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
  Më shumë

  Freskojeni dhomën me çarçafët Ethinc II, të punuar të cilët janë nga pambuku natyral dhe me endje sateni, për ndjesi sa më të mirë ndaj lëkurës. Këta çarçafë kanë modele frymëzuar nga trashëgimia europiane, vijnë në disa dizajne tërheqëse, kombinohen në 4 mënyra dhe mund të lahen tërësisht në 60°C. Zgjedhni setin që ju duhet:

 • Një këllëf për jorgan 140x200cm + një këllëf për jastëk 50x70cm, ose
 • Një këllëf për jorgan 200x200cm + dy këllëfë për jastëkë 50x70cm
 • Më shumë
  Përshkrimi

  Mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë për ta rifreskuar pamjen e dhomës

  Jepjani dhomës suaj një pamje elegante me çarçafët tanë të ri, me dizajne tërheqëse, të frymëzuara nga trashëgimia europiane. Këllëfët e jastëkëve dhe jorganit janë të punuar me pambuk natyral, për t’ju ofruar gjumë të qetë e ëndrra të ëmbla për vite me radhë.

  Set i çarçafëve Ethnic II

  Krijoni katër pamje të ndryshme

  Këllëfët e jorganit dhe jastëkëve kanë dizajne të ndryshme. Njëra anë ka dizajnin Ethnic II, kurse ana tjetër është njëngjyrëshe. Ju mund t'i kombinoni në katër mënyra të ndryshme, për t'i dhënë dhomës suaj pamje të re kohë pas kohe.

  Set i çarçafëve Ethnic II Set i çarçafëve Ethnic II Set i çarçafëve Ethnic II Set i çarçafëve Ethnic II

  Të punuara nga pambuku për rehati që zgjatë

  Seti Ethnic II është punuar nga pambuku 100% natyral, pa sintetikë oose vajra të shtuar. Prandaj këllëfët janë të lëmuar, të butë, të lehtë dhe të ajrosshëm. Po ashtu, e përçojnë nxehtësinë për t’ju mbajtur ngrohtë gjatë dimrit dhe freskët gjatë verës, si dhe kanë aftësi absorbimi, për t’ju siguruar gjumë të rehatshëm natë pas nate. Janë të qëndrueshëm, dhe mund të lahen tërësisht në 60°C.

  Një endje sateni për butësi shtesë

  Këllëfët e jorganit dhe jastëkëve janë punuar në Turqi dhe Pakistan, atje ku pambuku është kultivuar për shekuj me radhë dhe endjet në tekstile të holla bëhen më të buta me kalimin e kohës. Përdorimi i endjes së satenit i shton më shumë luks edhe e bën më të butë pambukun.

  Tri dizajne për t’i shtuar elegancë dhomës suaj

  Gama Ethnic II ofron 3 modele të bukura të çarçafëve, frymëzuar nga trashëgimia e Europës Lindore, Qendrore dhe Veriore, për t’i shtuar një pamje tërheqëse dhomës suaj.

  MODERN, me një kthesë moderne në një stil klasik

  • Set i çarçafëve Ethnic II
  • Set i çarçafëve Ethnic II

  FLOWERS, një dizajn i hijshëm me lule

  • Set i çarçafëve Ethnic II
  • Set i çarçafëve Ethnic II

  NATIVE, një model i bukur që sjellë motive të trashëgimisë europiane në shtëpinë tuaj

  • Set i çarçafëve Ethnic II
  • Set i çarçafëve Ethnic II

  Madhësitë

  Seti i çarçafëve vjen në dy versione: një këllëf jorgani (140x200cm) dhe një këllëf jastëku (50x70cm) ose një këllëf jorgani (200x200cm) dhe dy këllëfë jastëkësh (50x70cm). Seti Ethnic II është pjesë e koleksionit vjeshtë-dimër Dormeo 2020, i cili përmban edhe jorgan & jastëk cilësor Wellspring, dhe një mbulesë shtrati, për t’ju ofruar rehati dhe pamje elegante për dhomën tuaj.

  Set i çarçafëve Ethnic II

  Shikoni produktet tjera nga koleksioni Ethnic

  Jepjani dhomës një pamje elegante me setin e ri të çarçafëve me pamje tërheqëse me pamje 4në1 dhe frymëzuar nga trashëgimia europiane.

  Klikoni këtu për më shumë informata

  Specifikat Teknike
  Karakteristika të tjera 140x200cm, 200x200cm
  Madhësia e jastëkut 50x70 cm
  Material 100% cotton, pambuk sateen
  Programi Dormeo gjumë
  mund të lahet 60°C

  Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

  Si e vlerësoni këtë produkt? *

  1 1 Yll
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star

  Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

  Ejani dhe provoni produktet tona.