Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
ID: 110063564 SKU: 110063564

Llampë me prekje, Lucia Dormeo

Përshkrim I shkurtër

Pasuroni shtëpinë tuaj me një llampë bashkëkohor dhe elegante – llampë me prekje nga linja Lucia. Me një prekje të thjeshtë në bazën e llampës, ju mund të zgjedhni mes 3 nivele të dritës, që ta përshtatni ndriçimin në dhomë. Funksionon me energji elektrike, dhe ka një kabllo 1.3m.

Llampë me prekje, Lucia Dormeo
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Pasuroni shtëpinë tuaj me një llampë bashkëkohor dhe elegante – llampë me prekje nga linja Lucia. Me një prekje të thjeshtë në bazën e llampës, ju mund të zgjedhni mes 3 nivele të dritës, që ta përshtatni ndriçimin në dhomë. Funksionon me energji elektrike, dhe ka një kabllo 1.3m.

Më shumë
Përshkrimi

Shtoni më shumë ndriçim dhe stil në shtëpinë tuaj

Kjo llampë elegante pa dyshim do të shtojë dekor të bukur në çdo shtëpi. Por mbi të gjitha, është shumë praktike, sepse funksionon me prekje. Pra, mjafton ta prekni pak bazën me gishta për ta aktivizuar dritën që doni.

  1. Prekja e parë: Dritë nate
  2. Prekja e dytë: Dritë e butë
  3. Prekja e tretë: Dritë më e fortë
  4. Prekja e katërt: Llampa fiket

Llampa Lucia funksionon me energji elektrike dhe ka kabllo 1.3m. Për këtë llampë është i përshtatshëm poçi LED E14 (nuk përfshihet në paketim).

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star