Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
SKU: 99-1000125120

Dyshek Siena Dormeo

Përshkrim I shkurtër

Dysheku juaj i preferuar me pamje të re - Dyshek Dormeo Siena 14 V3. Me një lartësi totale prej 14 cm dhe shtresë të fortë Ecocell®, ky dyshek do të jetë shoqëruesi juaj besnik për gjumin të mirë natën. Dysheku ka mbulesë me trajtim CleanEffect® trajtim për higjenë maksimale, ai dhe pëlhurën e Sistemit AirX në fund për ajrosje maksimale. Në dispozicion në dimensione të shumta standarde.

Nga 299,90 € Nga
Çmimi me këste: 12 x 25
Momente magjike me oferta festive!
Dyshek Siena Dormeo
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Dysheku juaj i preferuar me pamje të re - Dyshek Dormeo Siena 14 V3. Me një lartësi totale prej 14 cm dhe shtresë të fortë Ecocell®, ky dyshek do të jetë shoqëruesi juaj besnik për gjumin të mirë natën. Dysheku ka mbulesë me trajtim CleanEffect® trajtim për higjenë maksimale, ai dhe pëlhurën e Sistemit AirX në fund për ajrosje maksimale. Në dispozicion në dimensione të shumta standarde.

Më shumë
Përshkrimi
 • NET TË QETA

  Dyshek Siena 14 do t’ju sigurojë net të qeta, rehati dhe gjumë luksoz për vite me radhë.

 • 3 VJET GARANCION

  Dysheku ka garancion 3 vite. Kjo do të thotë që ju do të përjetoni rreth 1095 mëngjese të pushueshme përplot energji.

 • BLEJ ONLINE

  Blej online me çmimet dhe ofertat e njejtë si në dyqanet tona. Ne ta sjellim dyshekun e preferuar deri në shtëpi.

Dyshek i fortë, suportiv dhe i ajrosshëm


Dysheku Dormeo Siena është i rehatshëm, i fortë dhe mbështetës dhe i dizajnuar në mënyrë që të mbështes qafën, anët dhe në veqanti shpinën tuaj. Në mënyrë që t'ju ofrojë mbështetje të shtuar, dysheku ka një pjesë të fortë në mes - që është dizajnuar posaçërisht për t'iu përshtatur trupit tuaj në çdo pozicion.

Dysheku ofron mbështetje të shkëlqyeshme, veqanarisht për personat që flenë në shpinë. Bërthama e veçantë e shkumëzës Ecocell® deri në 14 cm është e fortë, por për shkak të strukturës së veçantë të qelizave të hapura ofron shumë ajrosje, duke i siguruar ventilim të përsosur gjithë dyshekut. Mbështjellësi ka shtresë mbrojtëse CleanEffect®, e cila siguron mbrojtje antibakteriale dhe mbrojtje kundër marimangave të pluhurit. Lartësia totale e dyshekut është 14 cm.

Dyshek Dormeo Siena

Mbroni veten nga alergenet e zakonshëm në mënyrë që të mund të bëni gjumë si në ëndërra

Falë shtresës mbrojtëse të CleanEffect®, dyshekët Dormeo Siena 14 cm V3 ndihmojnë në krijimin e një mjedisi higjienik për gjumë, me mbrojtje nga bakteret, mikrobet, marimangat e pluhurit dhe aromat e bezdisshme. Pëlhura AirX 3D që gjendet në fundin dhe anët e dyshekut tuaj do të ju ofroj ajrosjen dhe thatësinë e nevojshme. Dysheku Siena 14 cm V3:

 • ajrosje të jashtzakonshme
 • elasticitet permanent - i përshtatet formave të trupit tuaj,
 • mbështjellësi hiqet dhe mund të pastrohet.
Dyshek Dormeo Siena

 

Mbrojte anti-bakteriale CleanEffect®

Mbështjellësi i dyshekut Siena 14 cm V3 është i formuluar me trajtimin CleanEffect®  që dmth ka mbrojtje higjienike dhe antibakteriale që ju mundëson një mjedis të shëndetshëm gjumi. Ai ju mbron nga:

 • bakteriet
 • grimcat e pluhurit
 • aromat e pakëndshme

Duke ju falenderuar kësaj, dysheku Siena është gjithashtu i përshtatshëm për njerëzit që jane të prirur ngaj alergjive apo astmës. MBështjellësi mund të paloset dhe të lahet në makinëlarëse.

4 hapa të lehtë për ta hapur dhe përdorur

 • Me kujdes prisni qesen e jashtme me gersherë duke u kujdesur që të mos e dëmtoni brendësinë e dyshekut. Mos përdorni thikë.

 • Hapni dyshekun e vakumuar dhe shtrijeni mbi korniza

 • Priteni me kujdes qesen plastike tek skajet dhe do të vëreni sesi dysheku menjëherë fillon të fryhet. Largoni qesen plastike.

 • Dysheku do të fitoj formën e tij të plotë deri në 6 orë.

 

Pëlhura 3D AirX siguron frymëmarrje dhe freski

Pëlhura e veçantë 3D Airmesh në anët e dyshekut dhe në pjesën e poshtme të tij karakterizohet nga ajrosja e jashtzakonshme. Mijëra vrima sigurojnë qarkullimin optimal të ajrit për t'ju lejuar të fleni në një mjedis të freskët dhe të thatë. Dysheku Siena është i përshtatshëm:

• për këdo që kërkon një dyshek të fortë dhe kërkon mbështetjen e duhur për trupin

• për këdo që kërkon dyshekë me veti antibakteriale dhe antialergjike

• për njerëzit e prirur ndaj alergjive dhe astmës - dyshekët janë testuar për veti hipoalergjenike

• për këdo që kërkon një dyshek të qëndrueshëm me qarkullim të përmirësuar të ajrit

• për këdo që dëshiron të fle në një mjedis të freskët, higjienik dhe të thatë

• për të gjithë ata që janë në kërkim të një dysheku të fortë me mbështjellës që lahet

Specifikat Teknike Shiko përbërjen, materialet dhe specifikat teknike që përkëdhelin këmbët tuaja.
Trajtim antibakterial Po
Baza polyurethane foam (Ecocell®)
Fortësia Mesatarisht i fortë
Lartësia 14 cm
Linja Dormeo Comfort
Materialet e dyshekut Sfungjer Ecocell®
Mbështjellësi Top and front laterial fabric: 100% polyester; Bottom and lateral fabric: 100% polyester (AirX System); Inner cover: 100% polyester
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star