Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
ID: 110016882 SKU: 110016882

Set jastëkësh anatomikë Siena Dormeo

Përshkrim I shkurtër

Jastëku anatomik Siena përbëhet prej sfungjerit memory dhe i përshtatet tërësisht formës së kokës dhe qafës. Është ideal për personat që flenë anash apo në shpinë dhe është shumë i ajrosshëm, falë sistemit AirX në pjesët anësore. Mbulesa e jastëkut mund të hiqet e të lahet në 40℃ dhe është e pasur me trajtimin CleanEffect®. Ky set përmban 2 jastëkë anatomikë Siena, me dimensione 30x50cm.

Momente magjike me oferta festive!
Set jastëkësh anatomikë Siena Dormeo
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Jastëku anatomik Siena përbëhet prej sfungjerit memory dhe i përshtatet tërësisht formës së kokës dhe qafës. Është ideal për personat që flenë anash apo në shpinë dhe është shumë i ajrosshëm, falë sistemit AirX në pjesët anësore. Mbulesa e jastëkut mund të hiqet e të lahet në 40℃ dhe është e pasur me trajtimin CleanEffect®. Ky set përmban 2 jastëkë anatomikë Siena, me dimensione 30x50cm.

Më shumë
Përshkrimi

Mbështetje të ekuilibruar për tërë vitin

Jastëku anatomik Siena është i dizajnuar që t’i përshtatet në mënyrë të përsosur formës së kokës e qafës, dhe t’ju ofrojë mbështetje të ekuilibruar gjatë tërë vitit. Jastëku është i punuar me sfungjer memory, për t’ju ofruar rehati të plotë. Mbulesa e jastëkut mund të hiqet e të lahet dhe është trajtuar me CleanEffect®, për t’ju siguruar një ambient të pastër gjumi.

Jastëk anatomik me sfungjer cilësor memory

Forma e jastëkut anatomik siguron që shpina juaj të shtrihet në formën e duhur gjatë gjumit. Bërthama e jastëkut përbëhet nga sfungjeri cilësor memory, në mënyrë që t’i përshtatet sa më mirë formës, peshës dhe ngrohtësisë së kokës e qafës. Thjesht, ju ofron mështetje të plotë për gjumë sa më natyral e të shëndetshëm.

Siguron ambient të pastër gjumi

Mbulesa e jastëkut është e trajtuar me CleanEffect®, për të siguruar mbrojtje ndaj mikroorganizmave të pluhurit, baktereve dhe aromave të pakëndshme. Prandaj, ky jastëk është i përshtatshëm sidomos për njerëzit që vuajnë nga alergjitë. Për më tepër, pjesët anësore të mbulesës përbëhen prej AirX - materiali Airmesh, për të siguruar ajrosje dhe një ambient të freskët gjumi.

Jastëk praktik dhe i rehatshëm

Mbulesa e jastëkut përmban katrore 3D të cilat ju japin një ndjenjë të butë masazhi dhe ngrohtësie. Po ashtu, mbulesa mund të hiqet dhe të lahet 40°C - pra, ju mund ta mbani të freskët dhe të pastër gjatë gjithë kohës. Ky jastëk është i përshtatshëm për personat që flenë anash apo në shpinë. 

Seti ka dy jastëkë anatomikë Siena, secili me dimensione 30x50cm.

 

Specifikat Teknike Shiko përbërjen, materialet dhe specifikat teknike që përkëdhelin këmbët tuaja.
Baza 100% Memory foam
Dimensionet 30x50 cm
Lartësia 10cm / 8cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% Polyester Cover side fabric: 100% polyester (AirX System)
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 40 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star