Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Topshop - Pallati i Rinisë dhe Sporteve

Info rreth dyqanit
Hartë
Shiko në hartë
Mbyll hartën

Adresa:

Rr. Garibaldi, Soliteri 6/1 10000 Prishtinë

Tel: 049 939 007

Orari i punës

E hënë - E shtunë

08:30 – 21:00

Porosia mund të rezervohet në dyqan