Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Çizme të gjata për femra Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Parajsë për këmbët tuaja gjatë stinës së dimrit

Çizmet e reja të gjata Walkmaxx nga linja Comfort kombinojnë të gjitha benefitet që ju duhen përgjatë ditëve të ftohta dhe me rreshje.

 • Shualli i rrumbullakët
 • Shpërndan peshën trupore në mënyrë të barabartë
 • Të papërshkueshme nga uji
 • Rrjeta e shtresës anti-rrëshqitëse
Çizme të gjata për femra Comfort
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Parajsë për këmbët tuaja gjatë stinës së dimrit

Çizmet e reja të gjata Walkmaxx nga linja Comfort kombinojnë të gjitha benefitet që ju duhen përgjatë ditëve të ftohta dhe me rreshje.

 • Shualli i rrumbullakët
 • Shpërndan peshën trupore në mënyrë të barabartë
 • Të papërshkueshme nga uji
 • Rrjeta e shtresës anti-rrëshqitëse
Më shumë
Detajet e Produktit

Parajsë për këmbët tuaja gjatë stinës së dimrit

Mund të jetë mjaft sfidë për të mbajtur këmbët tuaja të ngrohta dhe të thata në ditët e ftohta të dimrit. Çizmet e dimrit Walkmaxx Comfort për femra do t'ju ndihmojnë, duke ju lejuar të kaloni më shumë kohë jashtë, të vazhdoni aktivitetet tuaja edhe gjatë ditëve më të ftohta, pavarësisht nga kushtet e motit do të jeni jashtë duke shijuar në maksimum cdo aktivitet.

 • Shualli i rrumbullakët bënë shpërndarjen e peshës trupore në mënyrë të barabart, duke liruar pikat e presionit në nyje dhe kyçe.
 • Shtresa me shkumë memoruese mundëson që çdo hap i juaji të ketë rehati të shtuar duke ju bërë të ndiheni sikurse po ecni me këmbë zbathur.
 • Shtresa anti-rrëshqitëse dhe mbështjellësi i pa përshkueshëm nga uji mbanë çdo hap tuajin të thatë, duke stimuluar ecje me pozicionim të duhur të trupit dhe muskujve
 • Edhe gjatë ditëve të furishme dimërore, ju do të keni këmbë të ngrohta dhe të sigurta.
 • • Zinxhiri është i dizejnuar për përshtatje dhe fleksibilitet

Lexo më shumë për benefitet e shuallit të rrumbullakëte

Zgjedhja e duhur për këmbët dhe mirëqenien e përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo pjesë e trupit dhembt - por nuk duhet të ndodhë kështu. Me këpucët e rehatshme të Walkmaxx me shuallin e rrumbullakët ju do të ju siguroni këmbëve tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë për benefitet e linjës Comfort

Shtresa anti-rrëshqitëse për ecje të sigurt në çdo terren

Cizmet e reja të Walkmaxx nga linja Comfort, kombinojnë benefitet e zakonshme të këpucëve të Walkmaxx duke i shtuar benefitet të përshtatura për stinën e ftohtë dimërore.

Shtresa e poshtme anti-rrëshqitëse është dizejnuar për të siguruar ecjen në terrene të rrëshqitëshme, duke vepruar kundër sipërfaqeve të lëmuara, thumbat e dizajnit të shtresës anti-rrëshqitëse krijojnë ndalesë duke ju siguruar ecje të lehtë edhe në sipërfaqe të rrëshqitëshme.

1234567
 1. Thumbat ndaluese
 2. Kanalet kulluese të baltës
 3. Anti-slip
 4. Hapje në sipërfaqe laterale për përkulje më të lehtë
 5. Kanale më të gjera për të ndaluar gurët e ngecur
 6. Rrjeta e shtresës anti-rrëshqitëse
 7. Thumbat në thembra për frenim

Shiqoni benefitet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në aktivizimin e muskujve duke ju bërë të ndjeheni më mire dhe më në formë.

 • Shpërndan peshën trupore në mënyrë të barabartë

  Shpërndarja e peshës trupore në mënyrë të barabartë përmirëson qëndrimin gjatë ecjes dhe liron presionin nga nyjet.

 • Ndjenja e të ecurit këmbë zbathur

  Ndjena e të ecurit këmbë zbathur promovon hapa më të shëndetshme dhe më të rehatshme

 • Të lehta

  Pesha e lehtë e këpucëve siguron edhe hapa të lehtë duke ju mundësuar të jeni më aktiv për periudha të gjata në këmbë

 • Të përshtatshme

  Të dizajnuara për t'u përshtatur në mënyrë përsosur me këmbët tuaja

 • Shtresa me shkumë memoruese

  Shtresa me shkumë memoruese ju siguron rehati të avancuar dhe ngrohtësi të shtuar në ditët e dimrit.

 • Të papërshkueshme nga uji

  Materiali i lartë i papërshkueshme nga uji ju mbanë këmbët tuaja të thata.

Mbaj kursorin në numer për tu shfaqur informatat

Të përshtatshme për

Ata që duan të qëndrojnë në formë gjatë ditëve të dimrit

 • Ata që qëndrojnë orë të zgjatura në këmbë, duan të zvoglojnë dhimbjet dhe enjëtjen
 • Ata që vlerësojnë këpucët kualitative
 • Ata që duan të kenë ecje të lehtë sikurse këmbë zbathur.

Me çizmet Walkmaxx Comfort, mund të harroni këmbët e pa rehatshme dhe të lagura! Gëzoni ato për çdo rast, nëse shkoni në punë, ecni ose bëni aktivitete të përditshme në çdo kusht të motit.

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm EVA, material memorues
Materiali : i jashtëm EVA
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) gomë PU, Najlon
Ngjyrat e disponueshme kafe, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star