Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Çizmet Dimërore Outdoor Për Meshkuj Dhe Femra Fit

Photo
Video
-60%

Çizmet dimërore Fit Outdoor për meshkuj dhe femra karakterizohen me shuallën e rrumbullakët, gomën anti-rrëshqitëse dhe formë të përshtatshme për parandalimin e presionit në gishta të këmbes, veçori të cilat I bëjnë këto çizme zgjidhje të përkryer për aventura të ndryshme në natyrë. Ju do të jeni në gjendje të kënaqeni me ajrin e pastër dhe të qëndroni në formë pa u shqetësuar se mund të rrëshqisni ose të lagni këmbët tuaja. 

Çizmet Dimërore Outdoor Për Meshkuj Dhe Femra Fit

Çmimi i regullt: 69,90 €


Çmimi Special: 27,96 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 60
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Çizmet dimërore Fit Outdoor për meshkuj dhe femra karakterizohen me shuallën e rrumbullakët, gomën anti-rrëshqitëse dhe formë të përshtatshme për parandalimin e presionit në gishta të këmbes, veçori të cilat I bëjnë këto çizme zgjidhje të përkryer për aventura të ndryshme në natyrë. Ju do të jeni në gjendje të kënaqeni me ajrin e pastër dhe të qëndroni në formë pa u shqetësuar se mund të rrëshqisni ose të lagni këmbët tuaja. 

Më shumë
Detajet e Produktit

Shijo jetën aktive dhe të shëndetshme!

Çizmet dimërore Fit Outdoor për meshkuj dhe femra janë zgjidhja përfekte për të gjithë ata që preferojnë të kalojnë kohë të gjata jasht, dhe për ata të cilët dëshirojnë të qëndrojnë aktiv edhe gjatë ditëve të ftohëta të dimrit. Çizmet Fit Outdoor për meshkuj ju ofrojnë komfort maksimal dhe mbështetje të duhur për këmbët tuaja duke ju mundësuar kështu të shijoni aventura të ndryshme në natyrë. 

 • Falë shuallit të harkuar i cili ndihmon ne absorbimin e presionit dhe shpërndarjen e saj ju do të përmirësoni ecjen dhe qëndrimin
 • Material rezistent ndaj lagështisë dhe ujit
 • Pjesa e butë në fundin e këpucës do të shtojë rehatinë dhe do të bejë të mundur një lëvizje natyrale të këmbës.
 • Anti -rrëshqitje shtresë ju ofron siguri që të ecni edhe në sipërfaqe të lagura dhe rrëshqitëse.
 • Formë më e përshtatshme e cila ofron mbështetje dhe stabilitet të shtuar për kyçet e këmbëve. 

Reduktoni presionin në nyje për këmbë të shëndosha

Walkmaxx mbathjet mundësojnë që gjatë ecjes të shpërndajnë peshën e trupit dhe në këtë formë të reduktojnë presionin e tepërt në këmbët tuaja duke bërë ecjen shumë më të rehatshme krahasuar me mbathjet tjera.

 

Çizmet dimërore Fit Outdoor për meshkuj dhe femra janë shumë funksionale - të rehatshme dhe gjatë kohës që ju i keni veshur ato ndihmojnë dhe vënë në lëvizje muskujt dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut.

 

Çizmet dimërore Fit Outdoor për meshkuj dhe femra janë me vetëajërosje, të përshtatshme me çdo veshje, janë të lehta dhe të rehatshme, sigurojnë pozicionin e duhur për shputat dhe mbështetjen e duhur në kyçe dhe në pjesën e thembrës.

 

Presion i lartë

Shuall i zakonshëm

Presion i ulët

Shuall i harkuar Walkmaxx

Si funksionon shualli i harkuar?

Shualli i harkuar shpërndan peshën trupore dhe presionin në pjesën e gjunjëve, shputave dhe pjesën e poshtme, duke parandaluar dhimbjet dhe duke përmirësuar ecjen dhe qëndrimin. Ato imitojnë dhe japin ndjesinë e të ecurit zbathur.

 • 1 Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • 2 Tonifikojnë muskujt
 • 3 Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • 4 Reduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 • 5 Parandalojnë enjtjen e këmbëve
1 2 3 4 5
 

Shuall i harkuar & mbështetje e butë për të përmirësuar rehatinë gjatë ecjes

 • Shualli i harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Shuall inovativ, I zgjerueshëm dhe I adaptueshëm 100% me formën e këmbës suaj për të ju ofruar komfortin maksimal gjatë ecjes.

 • Shtresa e xhelit në shuallin e brendshëm ju mundëson absorbim me të mirë të presionit që ushtrohet në këmbët tuaja dhe siguron qendrueshmëri në çdo hap tuajin.

Çizmet dimërore Fit Outdoor për meshkuj dhe femra janë zgjidhje e shkëlqyer për të gjithë ata që dëshirojnë të qëndrojnë aktiv edhe gjatë ditëve të ftohëta të dimrit dhe preferojnë aventurat e ndryshme në natyrë.

Ato janë posaqërisht të përshtatshme për:

 • Personat të cilët dëshirojnë të qëndrojnë aktiv edhe gjatë ditëve të ftohta të dimrit
 • Personat të cilët preferojnë komfortin maksimal dhe sigurinë në ecje
 • Çdokush që preferon qëndrimin e gjatë në ajër të pastërt dhe ka pasion natyrën
 • Çdokush që ka problem me nyje dhe ka nevojë për absorbim më të mirë të presionit dhe mbështetje/stabilitet më të mirë për kyçet e këmbëve.
 • Çdokush që është në kërkim për çizme të qëndrueshme që do ti mbajë ngrohtë dhe të papërkueshme nga uji

Informata mbi produktin

 • Platforma e këpucës – Gomë TPR*
 • Shualli I mesëm – Material EVA që mundëson absorbimin.
 • Tekstili ne mbrendësi – Polister dhe EVA
 • Pjesa e sipërme – Lëkura PU dhe rrjetë pëlhurë rezistente ndaj ujit. 
 • Madhësia – 36- 45
 • Ngjyrat – hiri dhe kaltërt
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Fit
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm EVA, poliestër tekstil
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) Lëkurë PU, rrjetë
Ngjyrat e disponueshme kaltër/hiri
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star