Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në
Trend wlp-line-kv wlp-line-kv

Linja Trend

Linja më e re e këpucëve Trend vjen me dizajne dhe ngjyra të cilat ndjekin tendencat më të reja. Për energji dhe siguri në çdo hap që ju hidhni. Shijoni çdo hap që bëni më këto këpucë jashtzakonisht të rehatshme.

Me linjën Walkmaxx Trend, ju do të bëni çdo hap rehat, falë përfitimeve të shuallit të rrumbullakët.

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!