Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
ID: 110063897 SKU: 110063897

Llampë me prekje Black Diamond Dormeo

Përshkrim I shkurtër

Ndriçojeni shtëpinë me këtë llampë ekskluzive, frymëzuar nga koleksioni Black Diamond. Korniza metalike e zezë ka një dizajn tërheqës, që e bën llambën të duket bukur kur ndizet apo fiket. Llampa 3në1 ka një bazë e cila funksionon me prekje, me 3 nivele të fuqisë, një dritë nate, një dritë e butë dhe një dritë më e fortë. Funksionon me energji elektrike. Poçi nuk përfshihet në paketim. Mund të përdorni poç LED E14 me fuqi deri në 40W.

Black Friday po mbaron, shfrytëzo ofertën më të mirë vitit!
Oferta vlen vetëm edhe
Llampë me prekje Black Diamond Dormeo
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
Më shumë

Ndriçojeni shtëpinë me këtë llampë ekskluzive, frymëzuar nga koleksioni Black Diamond. Korniza metalike e zezë ka një dizajn tërheqës, që e bën llambën të duket bukur kur ndizet apo fiket. Llampa 3në1 ka një bazë e cila funksionon me prekje, me 3 nivele të fuqisë, një dritë nate, një dritë e butë dhe një dritë më e fortë. Funksionon me energji elektrike. Poçi nuk përfshihet në paketim. Mund të përdorni poç LED E14 me fuqi deri në 40W.

Më shumë
Përshkrimi

Krijoni ndriçimin e duhur në shtëpinë tuaj

Ne kalojmë shumë kohë brenda, kryesisht në shtëpi. Andaj, është e rëndësishme ta krijoni një ambient të cilin ndiheni të relaksuar, të qetë dhe në paqe. Mënyra se si e dekoroni shtëpinë, është një mënyrë për ta shprehur stilin tuaj dhe ta krijoni një vend të dizajnuar sipas dëshirës suaj. Duke zgjedhur dekorin e duhur, në kombinim me dëshirat tuaja, ju krijoni brenda shtëpisë një oazë të qetësisë dhe relaksit.

Ndriçimi është sekreti i dizajnit të brendshëm

Dizajnerët e interierit e dinë se ndriçmi mund ta ndryshojë pamjen dhe atmosferën e një dhome, andaj i zgjedhin me kujdes llampat dhe i vendosin në vendin e duhur. Tash ju mund ta shijoni bukurinë e një llampe që duket sikur vepër arti dhe ka 3 nivele të ndryshme të ndriçimit, të cilat mund t’i ndërroni me lehtësi.

Ndriçim 3në1

Kjo llampë funksionon me prekje, kudo në bazën e saj.

  • Prekja e parë e shndërron llampën në një dritë nate, ideale për dhomën e gjumit të fëmijëve ose për të krijuar një dekor të bukur dhe delikat gjatë mbrëmjeve.
  • Me prekjen e dytë, krijohet një dritë e butë, për një ndjesi më romantike kudo që jeni.
  • Prekja e tretë krijon një dritë më të theksuar, ideale për të lexuar apo për të ndriçuar një dhomë.
  • Me prekjen e katërt, ju mund ta fikni llampën, pa pasur nevojë për ndonjë buton.

Më shumë se dritë, një vepër arti

Dizajni ekskluziv sipas formës së diamantit, nënkupton se kjo llampë do të duket bukur në dhomën tuaj, qoftë e ndezur apo e fikur. Kjo llampë e cila mund të përdoret edhe si dekor, ka stilin e një skulpture modern, me një shtresë speciale në anën e brendshme, për t’i shtuar më shumë shkëlqim dritës.

Pjesë e një koleksioni ekskluziv

Kjo llampë është në dispozicion në një madhësi dhe ngjyrë të zezë, si dhe në paketim nuk përfshihet poçi. Llampa është pjesë e linjës ekskluzive Dormeo Black Diamond. Ju mund ta kompletoni koleksionin edhe me jastëkë, mbulesa, shtresë, jorgan dhe peshqirë nga kjo linjë.

Si të masni numrin e këmbës? Shiko tabelën dhe gjeje madhësinë e duhur për këmbën tënde.

Të dhëna shtesë

  • Kjo llampë funksionon me energji elektrike.
  • Poçi nuk përfshihet në paketim. Mund të përdorni poç LED E14 me fuqi deri në 40W.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star