Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Çizme dimërore të shkurtëra për meshkuj 3.0

Photo
Video
-91%

Shiu dhe i ftohti nuk do të jenë më problem

Çizmet e reja për meshkuj janë tani më të mira se kurrë. Të papërshkueshme nga uji, anti-rrëshqitëse, duke ju mundësuar që hapi juaj të qëndrojë gjithmonë i sigurt. Ato karakterizohen me shuallën e rrumbullakët Walkmaxx për të garantuar rehatinë dhe ndjenjën e të ecurit këmbëzbathur. Tani, do të mund t'i shijoni të gjitha ditët pavarësisht motit që do të mbizotëroj.

VËMENDJE: Produkt me zbritje maksimale, sasitë e fundit!
Çizme dimërore të shkurtëra për meshkuj 3.0

Çmimi i regullt: 89,90 €


Çmimi Special: 7,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 60
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shiu dhe i ftohti nuk do të jenë më problem

Çizmet e reja për meshkuj janë tani më të mira se kurrë. Të papërshkueshme nga uji, anti-rrëshqitëse, duke ju mundësuar që hapi juaj të qëndrojë gjithmonë i sigurt. Ato karakterizohen me shuallën e rrumbullakët Walkmaxx për të garantuar rehatinë dhe ndjenjën e të ecurit këmbëzbathur. Tani, do të mund t'i shijoni të gjitha ditët pavarësisht motit që do të mbizotëroj.

Më shumë
Përshkrimi

Çizme të ngrohta

Vjeshta dhe dimri janë përplot ditë me shi dhe borë që shpesh ngacmojnë këmbët tona. Duke ju falenderuar papërshkueshmërisë ndaj ujit, çizmet Walkmaxx Komfort do të mbajnë këmbët tuaja të thata dhe të lumtura.

Ato gjithashtu kanë:

 • shtresën e brendshme prej leshi që të mbaj këmbët tuaja të ngrohta
 • një ndërtim elastik i sipërm për një mbajtje të fortë në kyçin e këmbës
 • shtresë anti-rrëshqitëse për mbështetje dhe stabilitet

Tani ju mund të shijoni një shëtitje në shi ose borë, të hidheni në pellgje me fëmijët tuaj pa u merakosur nëse do të sëmureni apo lëndoheni.

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Comfort Winter Boots Men Low 3.0 Walkmaxx Comfort Winter Boots Men Low 3.0

Rehatia e këmbës për mirëqënie të përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo gjë dhemb - gjë që nuk duhet të ndodhë . Mbajtja e këpucëve të rehatshme të Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë rreth përparësive të linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës së trupit

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit këmbëzbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Vendos kursorin mbi imazh për detaje.

Komforte në çdo hap

Çizmet Walkmaxx kanë shuallin e famshëm të rrumbullakët që do të mbështes këmbët tuaja dhe do t'ju ndihmojnë të shmangni ndjenjën e pakëndshme të këmbëve të lodhura dhe të enjtura. Kjo do t'ju mundësojë që të qëndroni më gjatë aktiv, pa pasur nevojë të shqetësoheni për këmbët, gjunjët ose nyjet tuaja. Tani ju do të mund të shijoni ecjen në qytet ose shëtitjen në park.

 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men Low 3.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men Low 3.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men Low 3.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Men Low 3.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Çizmet dimërore të shkurtëra Komfort për meshkuj 3.0 40 26,8
41 27,5
42 28,1
43 28,8
44 29,5
45 30,1
46 30,8
 

Si ta masni këmbën tuaj

Çizmet dimërore për meshkuj për stile të ndryshme

Meqenëse veshja e duhur për raste të veçanta, është e rëndësishme në çdo kohë, ju mund të shikoni modelet tona të tjera të këpucëve dimërore për meshkuj.

Kliko këtu për më shumë informacione

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm material memorues
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) Najlon
Ngjyrat e disponueshme zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star