Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Çizme të shkurta për femra Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Partneri juaj perfekt për ditët e ftohta të dimrit me rreshje

Çizmet e reja të dimrit nga Walkmaxx për femra janë ato që ju nevojiten që këmbët tuaja gjatë muajve të ftohtë të qëndrojnë të ngrohta dhe të sigurta, sidomos në kushte atmosferike me shi dhe terrene të rrëshqitshme, të cilat mund të jenë jo vetëm të pakëndshme, por edhe mjaft të rrezikshme.

Edicioni i sivjetshëm i çizmeve të dimrit është përmirësuar për të përfshirë mbrojtje të papërshkueshme nga uji që gjithmonë të mbani këmbët tuaja të thata, shtresa me shkumë memoruese për rehati ekstreme është integruar në shtresat e brendshme dhe funksioni i veçantë anti-rrëshqitës që do t'i mbajë hapat e juaj të sigurtë. Mbi të gjitha, këto çizme të shkurtëra janë dizejnuar me stil dhe për dukje elegante, që i bëjnë të përshtatshme për shumë raste.

Çizme të shkurta për femra Comfort
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Partneri juaj perfekt për ditët e ftohta të dimrit me rreshje

Çizmet e reja të dimrit nga Walkmaxx për femra janë ato që ju nevojiten që këmbët tuaja gjatë muajve të ftohtë të qëndrojnë të ngrohta dhe të sigurta, sidomos në kushte atmosferike me shi dhe terrene të rrëshqitshme, të cilat mund të jenë jo vetëm të pakëndshme, por edhe mjaft të rrezikshme.

Edicioni i sivjetshëm i çizmeve të dimrit është përmirësuar për të përfshirë mbrojtje të papërshkueshme nga uji që gjithmonë të mbani këmbët tuaja të thata, shtresa me shkumë memoruese për rehati ekstreme është integruar në shtresat e brendshme dhe funksioni i veçantë anti-rrëshqitës që do t'i mbajë hapat e juaj të sigurtë. Mbi të gjitha, këto çizme të shkurtëra janë dizejnuar me stil dhe për dukje elegante, që i bëjnë të përshtatshme për shumë raste.

Më shumë
Detajet e Produktit

Partneri juaj ideal përgjatë ditëve të ftohta dhe me shi

Ditët e ftohta të dimrit mund të jenë një sfidë e vërtetë që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të ngrohta. Cizmet Comfort Winter për femra mund t'ju ndihmojnë në këtë problem, duke lejuar që ju të kaloni më shumë kohë jashtë duke shijuar çdo aktivitet ditor që keni në agjendën tuaj pavarsisht motit që mbretëron.

 • Shualli i rrumbullakët bënë shpërndarjen e peshës trupore në mënyrë të barabart, duke liruar pikat e presionit në nyje dhe kyçe.
 • Shtresa me shkumë memoruese mundëson që çdo hap i juaji të ketë rehati të shtuar duke ju bërë të ndiheni sikurse po ecni me këmbë zbathur.
 • Shtresa anti-rrëshqitëse dhe mbështjellësi i pa përshkueshëm nga uji mbanë çdo hap tuajin të thatë, duke stimuluar ecje me pozicionim të duhur të trupit dhe muskujve.
 • Edhe gjatë ditëve të furishme dimërore, ju do të keni këmbë të ngrohta dhe të sigurta.
 • Zinxhiri është i dizejnuar për përshtatje dhe fleksibilitet

Lexo më shumë për benefitet e shuallit të rrumbullakëte

Zgjedhja e duhur për këmbët dhe mirëqenien e përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo pjesë e trupit dhembt - por nuk duhet të ndodhë kështu. Me këpucët e rehatshme të Walkmaxx me shuallin e rrumbullakët ju do të ju siguroni këmbëve tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë për benefitet e linjës Comfort

Shtresa anti-rrëshqitëse për ecje të sigurt në çdo terren

Cizmet e reja të Walkmaxx nga linja Comfort, kombinojnë benefitet e zakonshme të këpucëve të Walkmaxx duke i shtuar benefitet të përshtatura për stinën e ftohtë dimërore.

Shtresa e poshtme anti-rrëshqitëse është dizejnuar për të siguruar ecjen në terrene të rrëshqitëshme, duke vepruar kundër sipërfaqeve të lëmuara, thumbat e dizajnit të shtresës anti-rrëshqitëse krijojnë ndalesë duke ju siguruar ecje të lehtë edhe në sipërfaqe të rrëshqitëshme.

1234567
 1. Thumbat ndaluese
 2. Kanalet kulluese të baltës
 3. Anti-slip
 4. Hapje në sipërfaqe laterale për përkulje më të lehtë
 5. Kanale më të gjera për të ndaluar gurët e ngecur
 6. Rrjeta e shtresës anti-rrëshqitëse
 7. Thumbat në thembra për frenim

Shiqoni benefitet e shuallit të rrumbullakët

 • Rounded sole

  Rounded sole can help increase muscle activation making you feel better and more fit.

 • Evenly distributed body weight

  Evenly distributed body weight can improve the posture by relieving the pressure from the joint.

 • Feeling like walking barefoot

  The feeling like walking barefoot provides the most healthy and comfortable step.

 • Lightweight

  Lightweight provides a light step enabling the users to stay active and on their feet for longer periods of time

 • Easy fitting

  Designed to fit effortlessly and perfectly to your feet.

 • Memory Foam Insole

  Memory foam insole gives upgraded comfort and additional warming effect in colder winter days.

 • Waterproof

  Waterproof materials in the upper part of the boots keep your feet dry.

Mbaj kursorin në numer për tu shfaqur informatat

Të përshtatshme për

Ata që duan të qëndrojnë në formë gjatë ditëve të dimrit

 • Ata që qëndrojnë orë të zgjatura në këmbë, duan të zvoglojnë dhimbjet dhe enjëtjen
 • Ata që vlerësojnë këpucët kualitative
 • Ata që duan të kenë ecje të lehtë sikurse këmbë zbathur.

Me çizmet Walkmaxx Comfort, mund të harroni këmbët e pa rehatshme dhe të lagura! Gëzoni ato për çdo rast, nëse shkoni në punë, ecni ose bëni aktivitete të përditshme në çdo kusht të motit.

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm EVA, material memorues
Materiali : i jashtëm EVA
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) gomë PU, Najlon
Ngjyrat e disponueshme kafe, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dashnore Mejzini

www.walkmaxx-ks.com

09/11/2017

Shume komfort
Te nxehta, te lehta, te rehatshme.

1 Produkte