Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Balerina Elegante 3.0 Walkmaxx Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Ajo çfarë çdo grua duhet të ndjej që të duket elegante

Walkmaxx Komfort Balerinat Elegante 3.0 janë versioni i avansuar i balerinave të rehatshme dhe moderne. Duke kombinuar përfitimet tradicionale të ecjes me shuallën e rrumbullakët revolucionare Walkmaxx dhe elegancën e rehatshme të balerinave që janë të ajrosshme, këto këpucë janë një domosdoshmëri për çdo grua moderne, pavarësisht nga mosha dhe mënyra e jetesës së saj.  Të përsosura për raste të rastësishme apo formale, Walkmaxx Komfort Balerinat Elegante 3.0 do t'ju bëjnë të ndiheni më të sigurt në çdo hap që merrni.

Balerina Elegante 3.0 Walkmaxx Comfort
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Ajo çfarë çdo grua duhet të ndjej që të duket elegante

Walkmaxx Komfort Balerinat Elegante 3.0 janë versioni i avansuar i balerinave të rehatshme dhe moderne. Duke kombinuar përfitimet tradicionale të ecjes me shuallën e rrumbullakët revolucionare Walkmaxx dhe elegancën e rehatshme të balerinave që janë të ajrosshme, këto këpucë janë një domosdoshmëri për çdo grua moderne, pavarësisht nga mosha dhe mënyra e jetesës së saj.  Të përsosura për raste të rastësishme apo formale, Walkmaxx Komfort Balerinat Elegante 3.0 do t'ju bëjnë të ndiheni më të sigurt në çdo hap që merrni.

Më shumë
Detajet e Produktit

Balerina moderne për çdo rast

Walkmaxx Komfort Balerinat Elegante 3.0 janë të dizajnuara me kujdes për t'iu përshtatur nevojave të përditshme të grave moderne. Ato ofrojnë një dizajn elegant që kombinohet me çdo lloj veshje dhe janë të përkryera për punë, raste sociale ose kohë të lirë, plus kanë pjesën e sipërme të zgjerueshme dhe lëkurën me vrima që garanton frymëmarrje ekstreme dhe rehati. Gjithçka që ju duhet për tu ndier rehat pergjatë ditëve që qëndroni gjatë në këmbë!

Ndjehuni rehat derisa keni kujdesin e duhur për shëndetin tuaj

Walkmaxx Komfort Balerinat Elegante 3.0 ofrojnë shuallën e lakuar revolucionare Walkmaxx, e cila siguron përfitime të ndryshme që çdo grua moderne do t'i donte: këto balerina mbështesin qëndrimin e duhur, lirojnë presionin nga këmbët dhe nyjet, absorbojnë në mënyrë efikase goditjet gjatë ecjes dhe shpërndajnë peshën në mënyrë të barabartë për të ofruar rehati maksimale, plus aktivizojnë muskujt me çdo hap që bëni. Në saj të pjesës së sipërme të zgjerueshme dhe me vrima, ato janë një përshtatje e përkryer për çdo lloj apo formë këmbësh, kështu që mund të jeni të sigurt se do t'i mbajnë këmbët tuaja të lumtura për vitet në vazhdim.

Komfort Maksimal dhe Super të pershtatshme për këmbët tuaja

Jepini fund kërkimeve për gjerësinë perfekte për këpucët tuaja. Tani me shuallin 2në1- inovativ dhe fleksibil të Balerinave Elegant , ju do të keni këpucë që ju përshtaten formës së këmbëve tuaj, duke siguruar komfort maksimal gjatë tërë ditës. Shtresa e xhelit në pjesën e thembrës jep një mbështetje dhe amortizim gjatë ecjes. Praktike dhe lehtë për tu mbathur falë shiritave lëvizës që përshtaten më këmbën tuaj.

  • Shkuma memoruese në pjesën e thembrës jep një mbështetje dhe amortizim gjatë ecjes.
  • Praktike dhe lehtë për tu mbathur falë shiritave lëvizës që përshtaten me këmbën tuaj.
  • Dizajn i përshtatshëm për raste të ndryshme

Redukton presionin në nyje

Këpucët Walkmaxx zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa. Shpërndan peshën trupore, zvogëlon presionin, jep ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.

Këpucët janë shumë funksionale - të rehatshme dhe gjatë kohës qe ju i keni veshur ato ndihmojnë dhe vënë në lëvizje muskujt dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut.

Presion i lartë

Shualli normal i drejtë

Presion i ulët

Shualli i harkuar Walkmaxx

 

 

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues, PU
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) elastike, PU me vrima
Ngjyrat e disponueshme ari, silver, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star