Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Atletet Walkmaxx Leisure 3.0 Comfort

Photo
Video
-55%

Atletet e rehatshme Comfort Leisure me dizajn modern që përshtatet me çdo kombinim. Me shtresën memory dhe shuallin e famshëm të rrumbullakët, këmbët tuaja nuk kanë qenë kurrë më të rehatshme. Shtresa Eva ju siguron absorbimin e goditjeve për siguri në çdo hap. Në dispozicion në madhësitë 38 – 46 dhe 5 ngjyra: e verdhë, e gjelbër, e kaltër, hiri dhe e zezë.

Atletet Walkmaxx Leisure 3.0 Comfort

Nga Çmimi i regullt: 49,90 € Nga


Çmimi Special: 22,46 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 60
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Atletet e rehatshme Comfort Leisure me dizajn modern që përshtatet me çdo kombinim. Me shtresën memory dhe shuallin e famshëm të rrumbullakët, këmbët tuaja nuk kanë qenë kurrë më të rehatshme. Shtresa Eva ju siguron absorbimin e goditjeve për siguri në çdo hap. Në dispozicion në madhësitë 38 – 46 dhe 5 ngjyra: e verdhë, e gjelbër, e kaltër, hiri dhe e zezë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Ngjyra moderne të reja

Shikoni modelet me të shitura të vitit të kaluar me ngjyrat me të popullarizuara, të përshtatshme për femra dhe meshkuj.

Klikoni për të parë ngjyrat e tjera

Dhuroni kembëve tuaja elegancë dhe rehati

Atletet Walkmaxx Leisure kombinojnë dizajnin terheqës dhe bashkohor dhe janë zgjedhja e preferuar e meshkujve dhe femrave çdo sezonë pranvere dhe vere. Pamja e tyre sportive, por edhe elegante plotëson rehatinë që do të zvogëloj dhe parandaloj lodhjen dhe ënjtjen e këmbëve.

 • Shualli i rrumbullakët mbështet kembën tuaj, duke reduktuar presionin që ju e ndjeni në kembë dhe gjunjë
 • Platforma e butë e poshtme e thembrës ju siguron absorbim superior – ashtu që ju të mund të qëndroni aktiv për kohë të gjatë pa ndier lodhje
 • Parandalojnë shfaqjen e ushlave dhe jo-rehatisë
 • Të reja, me ngjyra terheqëse do të freskojnë çdo kombinim garderobe që keni veshur

Shikoni perparësitë e shuallit të rrumbullakët

Rehatia e kembës për të mirën e pergjithshme

Kur kembët tuaja lodhen, gjithçka dhemb – gjë që nuk duhet të ndodhë. Me mbathjet Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët ju do t’i siguroni kembëve tuaja mbeshtetjen që u nevojitet pergjatë ditës.

Lexoni më shumë rreth perparësive të linjës Komfort

Shikoni perparësitë e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Ndihmon në forcimin e trupit tuaj!

 • Do të shpërndaj të gjithë peshën trupore njetrajtësisht

  Shpërndarja e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin nga nyjet në muskuj

 • Ndjenja e të ecurit kembëzbathur

  Ndjenja e të ecurit kembëzbathur do të siguroj hapa të shëndetshem dhe përplot rehati

 • Peshë e lehtë

  Pesha e tyre e lehtë siguron hapa të lehtë që ju mundësojnë qëndrim aktiv në kembë për perioda të gjata

 • Mbathje e lehtë

  Të dizajnuara t’i përshtaten në përsosmëri kembës tuaj

 • Shtesa e shkumës memoruese

  Shtresa memoruese ju dhuron juve mbeshtetje të avansuar dhe efektin e shtuar të ngrohtësisë në ditët e ftohta të dimrit.

Vendos kursorin mbi fotografi për detaje.

Atlete me stil për çdo rast

Walkmaxx Comfort Leisure nuk do të dalin asnjeherë nga moda! Mbathni ato në kohën tuaj të lirë! Janë ideale nëse qendroni per kohë të gjatë në kembë! Praktike, me stil dhe jashtëzakonisht të rehatshme për çdo aktivitet tuajin.

Rekomandimet:

Atletet Walkmaxx Komfort Leisure janë të përshtashme për të gjithë ata që deshirojnë të qëndrojnë fit

Ne i rekomandojmë ato posaqërisht për:

 • për ata që qëndrojnë orë të tëra çdo ditë në kembë, dhe deshirojnë të largojnë dhimbjen dhe djerësitjen e kembëve
 • për të gjithë që vlerësojnë rehatinë e kembës
 • për të gjithë që pelqejnë ndjesinë sikur po ecin kembëzbathur
 • për të gjitha moshat
 • për çdo formë të kembës
 • për të gjithë ata që deshirojnë të parandalojnë dhimbjen në nyje dhe shpinë, duke permirësuar qëndrimin dhe duke forcuar muskujt

Shkelqeni edhe ju me ngjyrat e reja…

Shikoni modelet me të shitura të vitit të kaluar me ngjyrat me të popullarizuara, të përshtatshme për femra dhe meshkuj.

Shiko për më shumë ngjyra

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm EVA
Materiali : i jashtëm gomë, rubber foxing
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) canvas (pambuk), PU
Ngjyrat e disponueshme ari, bardhë, red, silver

Vlerësimet e Konsumatorëve 5 Vlerësim(e)

5

5 vlerësime

5 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Raimonda

www.walkmaxx-ks.com

16/05/2018

Shume elegante dhe të përshtatshme
Më kanë pëlqy shume pasi qe kunata ime i ka blerë shume praktike dhe komode , gjitjashtu edhe të hijshme për ti parë

pjeter

www.walkmaxx-ks.com

24/04/2018

i vlersoj me 5
me pelqej atletet e bardh qe jan ne zbritje du te bej porosi

Līga Ošiņa

www.top-shop.lv

18/04/2018

Pie kleitas arī labi izskātās
Zelta krāsas kedas ir superīgas. Man tā patīk. Doma bija priekš laukiem nopirkt, bet tagad valkaju ikdienā uz darbu. Sākumā bija dīvaina sajūta dēļ tās zoles, bet nu jau baigi patīk. Uz darbu ar kedām, pa darbu ar augstpapēdenēm. Pie kleitas arī labi izskātās, nebūtu dresskods, vilktu arī darbā.

Mimi

www.topshop.com.hr

16/04/2018

Preporuke za Walkmaxx platnene tenisice 3.0
Ugodno iznenađena i vrlo zadovoljna kvalitetom i udobnošću tenisica. Uzela sam zlatne boje a definitivno uzimam i bijele.

Wallkmax

www.topshop.sk

14/04/2018

Wallkmax
Dobry den.aka je vnútorná dĺžka topánky 38 číslo. Mám také číslo aby mi boli dobre. Wallkmax
odpoveď :
Dobrý deň, veľkostná tabuľka je uvedená v záložke "ďalšie ifnormácie"
Walkmaxx

5 Produkte