Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Këpucë Style për femra 4.0 Trend

Photo
Video
-50%

Këpucët Trend Style Walkmaxx për femra janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për çdo grua bashkëkohore që kërkon një dizajn të ri dhe të freskët. Dizajn i përditshëm, njëkohësisht sportiv që ndjek tendencat më të reja, shualli i rrumbullakët, lëkura e sipërme dhe kallëpi, dhe sistemi i veshjes i thjesht do të kënaqë edhe adhuruesit më të mëdhënjë të modës pa lënë anash rehatinë. Në dispozicion në madhësitë 36 deri 42 dhe ngjyrë: e zezë.