Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Oferta speciale & Outlet

Këtu i gjeni ofertat më të mira, me çmime super të lira. Nxitoni dhe bleni produktet e preferuara me zbritje speciale, sepse ofertat dhe sasitë janë të limituara!

Filtro sipas
 • Category
  1. Oferta speciale
  2. Outlet
 • Ngjyra

  Pastro

 • Madhësia

  Pastro

 • Brendit
 • Lloji i produktit
 • Gjinisë

  Pastro

 • Linja Walkmaxx
 • Outlet Damage Level
 • Modeli

  Pastro

 • Lloji i shuallit

  Pastro

 • Çmimit (nga-në)
  • 34,00 € 60,00 €

  Pastro

Mbyll
Rendit sipas Filtro sipas

3 Produkte

Mbyll

3 Produkte

Mbyll
WALKMAXX® ofron llojllojshmëri këpucësh të cilat përmbajnë shuallin e lakuar, për t’ju mundësuar ecje të rehatshme. Shualli i lakuar ju ndihmon t’i aktivizoni muskujt, lehtëson dhimbjet në nyje dhe përmirëson qëndrimin, duke ju siguruar rehati në çdo hap.