Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Black Friday

Black Friday

Këpucët e preferuara, tash i ke më lirë se kurrë! Shfrytëzo ofertat e Black Friday, deri në 50% zbritje!

Filtro sipas
Mbyll
Rendit sipas Filtro sipas

20 Produkte

Mbyll

20 Produkte

Mbyll
WALKMAXX® ofron llojllojshmëri këpucësh të cilat përmbajnë shuallin e lakuar, për t’ju mundësuar ecje të rehatshme. Shualli i lakuar ju ndihmon t’i aktivizoni muskujt, lehtëson dhimbjet në nyje dhe përmirëson qëndrimin, duke ju siguruar rehati në çdo hap.